Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren tafeltje 2000
Gietijzeren tafeltje
Startprijs 220 EUR
Empire lamp 2001
Empire lamp
Startprijs 650 EUR
12-Delige cloisonne set 2002
12-Delige cloisonne set
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Bijbel 2003
Bijbel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Smeedijzeren geldkist 2004
Smeedijzeren geldkist

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Oorkonde 2005
Oorkonde

Resultaat:

200 EUR

Stel "Hoorn des overvloeds" 2006
Stel "Hoorn des overvloeds"
Startprijs 375 EUR
Vijzel 1645 2007
Vijzel 1645
Startprijs 500 EUR
2 Art Deco kandelaren 2008
2 Art Deco kandelaren
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2 Consoles 2009
2 Consoles

Resultaat:

460 EUR

Bronzen wierook-vat 2010
Bronzen wierook-vat
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen olielamp 2011
Bronzen olielamp

Resultaat:

85 EUR

2 Terracotta vazen 2012
2 Terracotta vazen
Startprijs 400 EUR
Viool 2013
Viool
Startprijs 300 EUR
Wandapplicaties 2014
Wandapplicaties
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Fruitmachine 2015
Fruitmachine

Resultaat:

275 EUR

Stel kandelaars 2016
Stel kandelaars
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Houten geweren-standaard 2017
Houten geweren-standaard

Resultaat:

250 EUR

2 Borden, gietijzer 2018
2 Borden, gietijzer
Startprijs 120 EUR
Bronzen pan, 3-poot 2019
Bronzen pan, 3-poot
Startprijs 100 EUR
Lamp, 18e eeuw 2020
Lamp, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Empire hanglamp 2021
Empire hanglamp
Startprijs 250 EUR
Brievenkistje, ivoren pootjes 2022
Brievenkistje, ivoren pootjes
Startprijs 370 EUR
Mahonie likeurkistje 2023
Mahonie likeurkistje
Startprijs 200 EUR