17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Secretaire, Louis Seize 4000
Secretaire, Louis Seize

1.000 EUR

Commode met inlegwerk 4001
Commode met inlegwerk

1.200 EUR

Empire Trumeaux 4002
Empire Trumeaux

700 EUR

Vitrine 4003
Vitrine

200 EUR

Halve maan tafeltje 4004
Halve maan tafeltje

150 EUR

6 Eethoekstoelen 4005
6 Eethoekstoelen

200 EUR

Tabernakel secretaire 4006
Tabernakel secretaire
Startprijs 6.000 EUR
Beren bank 4007
Beren bank
Startprijs 1.500 EUR
Hollandse mahonie kast 4008
Hollandse mahonie kast
Startprijs 500 EUR
Slaapkamer 4009
Slaapkamer

150 EUR

Barokkast 1-deur 4010
Barokkast 1-deur
Startprijs 3.500 EUR
Pastoorskast 4011
Pastoorskast
Startprijs 3.500 EUR
4 Stoelen ca. 1760 4012
4 Stoelen ca. 1760
Startprijs 350 EUR
Biedermeier secretaire 4013
Biedermeier secretaire
Startprijs 2.500 EUR
Kersen tafel 4014
Kersen tafel

160 EUR

Pallisander houten eethoek 4015
Pallisander houten eethoek
Startprijs 800 EUR
Mahoniehouten partner-desk 4016
Mahoniehouten partner-desk

750 EUR

Piano 4017
Piano
Startprijs 200 EUR
Gestoken kast, Danzinger 4018
Gestoken kast, Danzinger
Startprijs 2.000 EUR
Gestoken stoel 4019
Gestoken stoel

350 EUR

Eiken pastoorskast 4020
Eiken pastoorskast

700 EUR

Mahonie secretaire ca. 1800 4021
Mahonie secretaire ca. 1800
Startprijs 1.800 EUR
Engelse sidetable, 18e eeuw 4022
Engelse sidetable, 18e eeuw

700 EUR

Engels kabinet, 19e eeuw 4023
Engels kabinet, 19e eeuw

700 EUR