Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Meissen putti 6000
Meissen putti

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Meissen putti 6001
Meissen putti

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Meissen figuur 6002
Meissen figuur

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Jade lelieblad 6003
Jade lelieblad

Resultaat:

200 EUR

Grote vaas, 18e eeuw 6004
Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 3.000 EUR
Tegeltableau 6005
Tegeltableau
Startprijs 800 EUR
Tegeltableau Rozenburg 6006
Tegeltableau Rozenburg
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Grote pronkvaas 6007
Grote pronkvaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ivoren Chinese man 6008
Ivoren Chinese man

Resultaat:

800 EUR

Ivoren Chinese man 6009
Ivoren Chinese man
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Knobbelvaas, 18e eeuw 6010
Knobbelvaas, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ivoren figuur 6011
Ivoren figuur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ivoren figuur 6012
Ivoren figuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6013
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Tegeltableau 6014
Tegeltableau
Startprijs 500 EUR
2 Vazen, 18e eeuw 6015
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6016
Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs
2 Delfts blauwe borden 6017
2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs
2 Vazen, 18e eeuw 6018
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Scheerbekken, 18e eeuw 6019
Scheerbekken, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Delftsbonte koe, 19e eeuw 6020
Delftsbonte koe, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Delftse vaas 6021
Delftse vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Delfts blauwe lamp 6022
Delfts blauwe lamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chin. beeld, celadon 6023
Chin. beeld, celadon

Resultaat:

450 EUR