Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ca. 2100 zegels, BRD 2800
Ca. 2100 zegels, BRD

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Div. postzegelalbums 2801
Div. postzegelalbums

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Albums + enveloppen 2802
2 Albums + enveloppen

Resultaat:

100 EUR

Album Ned. postfris 2803
Album Ned. postfris
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Postzegelboeken 2804
3 Postzegelboeken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Album 650x Australië 2805
Album 650x Australië

Resultaat:

40 EUR

Postzegelalbum Davo blauw 2806
Postzegelalbum Davo blauw
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5 Boeken postzegels 2807
5 Boeken postzegels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Postzegel album 2808
Postzegel album

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Album Ned. Nieuw Guinea 2809
Album Ned. Nieuw Guinea

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Album ca. 1300 DDR 2810
Album ca. 1300 DDR

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ca. 1150 zegels, Engeland 2811
Ca. 1150 zegels, Engeland

Resultaat:

25 EUR

Postzegelalbum Polen 2812
Postzegelalbum Polen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Ca. 1300 zegels, Indonesië 2813
Ca. 1300 zegels, Indonesië

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Album 1100x Zwitserland 2814
Album 1100x Zwitserland

Resultaat:

30 EUR

Postzegelalbum Hongarije 2815
Postzegelalbum Hongarije
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Postzegelalbum Japan 2816
Postzegelalbum Japan

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ca. 1800 zegels, USA 2817
Ca. 1800 zegels, USA

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ca. 1300 zegels, CSR 2818
Ca. 1300 zegels, CSR

Resultaat:

10 EUR

Postzegelalbum Roemenië 2819
Postzegelalbum Roemenië
Startprijs 20 EUR
Postzegelalbum DDR 2820
Postzegelalbum DDR
Startprijs 35 EUR
Postzegelalbum Nederland 2821
Postzegelalbum Nederland
Startprijs 100 EUR
Postzegels NL Davos III 2823
Postzegels NL Davos III
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Postzegels NL Davo II 2824
Postzegels NL Davo II

Resultaat:

40 EUR