Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle klok 3620
Boulle klok
Startprijs 480 EUR
Tafelklok 3621
Tafelklok
Startprijs 170 EUR
Klok met beer 3622
Klok met beer
Startprijs 650 EUR
Klok met monnik 3623
Klok met monnik
Startprijs 625 EUR
Pendule met mannetje 3624
Pendule met mannetje
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Koekkoeks klok 3625
Koekkoeks klok

Resultaat:

180 EUR

Boulle klok 3626
Boulle klok
Startprijs 5.000 EUR
Vuurvergulde pendule 3627
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.250 EUR
Vuurvergulde Charles Dix 3628
Vuurvergulde Charles Dix
Startprijs 450 EUR
Carillion klok 1904-1907 3629
Carillion klok 1904-1907
Startprijs 9.000 EUR
Friese kortstaart 3630
Friese kortstaart
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Zonne comtoise 3631
Zonne comtoise

Resultaat:

625 EUR

Stations comtoise 3632
Stations comtoise
Startprijs 210 EUR
Comtoise 3633
Comtoise
Startprijs 145 EUR
Verkocht
Zaans klokje 3634
Zaans klokje

Resultaat:

20 EUR

Pendule, albast 3635
Pendule, albast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse pendule 3636
Franse pendule

Resultaat:

140 EUR