Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse Empire pendule 3500
Franse Empire pendule

Resultaat:

1.000 EUR

Boulle klok, 18e eeuw 3501
Boulle klok, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Empire pendule 3502
Empire pendule
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Amsterdamse klok, hangend 3503
Amsterdamse klok, hangend

Resultaat:

850 EUR

Wing klok 3504
Wing klok
Startprijs 3.000 EUR
Staand horloge, scheepjesmechaniek 3505
Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startprijs 2.900 EUR
Empire pendule 1820 3506
Empire pendule 1820
Startprijs 1.750 EUR
Strijdwagen pendule 3507
Strijdwagen pendule
Startprijs 1.800 EUR
Friese staartklok 3508
Friese staartklok
Startprijs 500 EUR
Staande klok, Grunder 3509
Staande klok, Grunder
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Lenzkirch vrijslinger 3510
Lenzkirch vrijslinger

Resultaat:

300 EUR

Torenklok 3511
Torenklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engelse tafelklok 3512
Engelse tafelklok

Resultaat:

800 EUR

Vaaspendule, Louis Seize 3513
Vaaspendule, Louis Seize
Startprijs 2.000 EUR
Porseleinen Klok, Thuringen 3514
Porseleinen Klok, Thuringen
Startprijs 500 EUR
Empire pendule 3515
Empire pendule
Startprijs 1.700 EUR
Verkocht
Comtoise zonneklok 3516
Comtoise zonneklok

Resultaat:

150 EUR

Bronzen klokkenstel 3517
Bronzen klokkenstel
Startprijs 1.200 EUR
Paardengespan met klok 3518
Paardengespan met klok
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Kogelklok, glazen stolp 3519
Kogelklok, glazen stolp

Resultaat:

750 EUR

Friese staartklok 3520
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Weense regelateur 3521
Weense regelateur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Klok 3522
Klok

Resultaat:

100 EUR

Porseleinen klok 3523
Porseleinen klok
Startprijs 430 EUR