Antieke Hollandse Rozenburg Den Haag polychrome platelen vaas met floraal (jugendstil) decor. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse schotel met voorstelling van het eiervrouwtje, naar H. Bloemaert. Schilder J. Rd. Afmeting: Ø 41,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Petrus Regout kastkommen. Decor met goud. Circa 1880. Afmeting: 10,7 x Ø 22,5 cm. 1 Kom in goede staat, 1 kom heeft stukje gelijmd.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor, paauw vaas decor. Beide borden gemerkt. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In goede staat.
Groot Italiaans Napels porseleinen figuur. Schommelende putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 42 x 18 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. 1x KPM theepot, circa 1900, beschadigd. 1x Meissen tablet, 20e eeuw, goed. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In matig + goede staat.
Twee delen Duits porselein. Figuren. Volkstedt-Rudolstadt. Bloemenverkopers met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met oude/antieke porseleinen figuren. Divers. Onder meer; Duitsland, Frankrijk. Onder andere; Kaiser, Hutschenreuther, Gerold & Co. Tettau. Dresden, Napels. Drie gaaf. Vier met minimale beschadigi...
Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Man met tuba. 20e Eeuw. In goede staat. Afmeting: 32 cm.
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht kopjes met ruiters/pagode chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: 6,5 - 12,5 cm Ø. In goede staat.
Drie delen antiek Delfts. 2x Delftse schoenen, circa 1800, in goede staat. 1x Tabakspot St. Vincent, circa 1900, gelijmd, matige staat. Afmeting: 9 - 27 cm.
Twee 18e eeuws Delftse fayence schotels met chinoiserie decor + polychrome. Eén haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 26 - 30,5 cm. In goede staat.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...
Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Lot met 20 stuks antieke Friese waterschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.