Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

G. Brink, Vrouw schilt aardappels
Startprijs 30 EUR

G. Brink. 20e Eeuw. Boeren interieur met aardappel schillende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Modern. Tulpen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x 100 cm. In goede staat.

Annica Koot, Industriële compositie
Startprijs 30 EUR

Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Abstract landschap
Startprijs 30 EUR

Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...

Schilderij met kapschuur, Bezema?
Startprijs 30 EUR

Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Honden portret
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Portret terriër. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

J. van Trirum, Spelende kittens
Startprijs 40 EUR

J. van Trirum. Spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 18 cm. In goede staat.

Schilderij van zijde
Startprijs 40 EUR

Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona
Startprijs 40 EUR

2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek Duits meisjesportret, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Stilleven schelpen
Startprijs 40 EUR

Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

G.M. Tamson, Houten bank bij ven
Startprijs 40 EUR

G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

A. Bijljans, Bloemstilleven met fles
Startprijs 40 EUR

A. Bijljans. 1936. Bloemstilleven met fles. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Th. den Hartogh, Vaas met gele bloemen
Startprijs 40 EUR

Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Duitse School, Riviergezicht in bergen
Startprijs 40 EUR

Duitse School. Circa 1890. Riviergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.

C. Rambonnet, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.

Schmidt, Veranda
Startprijs 45 EUR

Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Willy Krake, Bosgezicht met vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR

Willy Krake. Tweede helft 20e eeuw. Bosgezicht met vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Will Kalshoven, Vaas met violen
Startprijs 50 EUR

Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR

Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startprijs 50 EUR

J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

B.H. Bolink, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 50 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Dorpsstraat met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 34 cm. In goede staat.

H. Mansveld, Pastel
Startprijs 50 EUR

H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse gravure. Bastion Gelderland in Batavia. Door Francoisx Habermann. 1721 - 1796. Figuren in Bastion. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In redelijke staat.