Lot plated met 3 kandelaren, fotolijsten, schenkkan, dienblad, broodmand, beker en heupfles. In goede staat
Een pijpje van barnsteen met zilver vergulde rand, 800/000, in een cassette, A.Puschel, Munchen, en een zilveren lipstickhouder met graveerwerk en groene steen. In goede staat.
Zilveren schaaltje, 835/000, Wilkens ovaal model met een knerrenrand. Het schaaltje is iets oplopend. 22x12x2,5cm. ca 13 gram. In goede staat.
Lot zilveren bedels en sleutelhanger, 833/000, met een zadel, sleutel, hond en een sleutelhanger met figuur. Totaal ca 110 gram. In goede staat. 3-9cm.
Bijzondere zilveren miniatuur, 800/000, een bol op ronde voet met kip. ø2x6,5cm. ca 30 gram. In goede staat
Drie delen schepwerk met zilver en houten grepen. 800/000, met een vork, lepel en spatel, versierd met graveerwerk. Aan het bestek zit een houten greep. 22-25cm. In goede staat
Lot met 6 vorken en messen met zilveren heft, 800/000. De tanden en lemmeten zijn verguld. 15-17cm. In goede staat.
Twee delen Chinees zilver, met een miniatuur hengselmand met schuifbare bodem, rond model met draak, ø4x6cm., en een rechthoekige zilveren hanger met tekst, 5 cm. Totaal ca 44,1 gram. In goede staat
Zilveren doos, 800/000, een ovaal doosje met een bloembewerkte rand. in het deksel van het doosje zit een grote rond gefacetteerde steen. 30x34x26mm. ca 26,7 gram. In goede staat.