Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

3 Karaffen met zilverwerk
Startprijs 40 EUR

Drie karaffen met zilverwerk, 2 karafjes uit bewerkt kristal voorzien van een greep, met zilveren hals, 925/000. En een klein karafje, bol model met bol stopje met metalen dopje. 11x9x17cm. en ø7x16cm...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...

Zilveren bestekset Heberlein
Startprijs 50 EUR

Zilveren couvert, 13 loth, 812,5/000, met een zilveren lepel en een mes en vork met zilveren heft. Voorzien van gravure: C.L.L. Gemerkt Heberlein. Nurnberg. In fraaie cassette met voorstelling met fig...

Set met 2 zilveren borstels
Startprijs 50 EUR

Set met 2 zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van een voorstelling met floraal decor en putti. De borstels hebben een parelrand. Totaal ca 529 gram. 15x8cm. De borstels hebben een draa...

Zilveren borstel
Startprijs 50 EUR

Zilveren borstel, 833/000, ovaal model voorzien van een religieuze voorstelling met figuren. 15x9cm. In goede staat.

WMF ijsslepels in cassette
Startprijs 50 EUR

Cassette met daarin 12 silverplated ijslepels, WMF 100-1,5. met een ronde bak en een steel in barokstijl. 14 cm. In zeer goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 50 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, laag model op een ronde voet met een opengewerkt licht voorzien van een spijlendecor. ø7.5x8cm. ca 130 gram, met een gevulde voet. Rand iets uit model verder in goede staa...

Zilveren lepel en vork met figuren
Startprijs 60 EUR

Zilveren lepel en vork met figuren, 800/000, bak voorzien een voorstelling met putti en een dubbel getorste steel bekroond met figuren. 19 cm. ca 101 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur ladder
Startprijs 60 EUR

Zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een schildersladder met emmer en kwast. MT.: Medusa oro, Italië. 2x3x7cm. ca 35 gram. In goede staat.

Zilveren (gebak)mes
Startprijs 60 EUR

Zilveren serveermes, 833/000, met een gecontourneerd blad en een heft met bewerking. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:1928. Totaal ca 90 gram. In goede staat.

Lot plated
Startprijs 60 EUR

Lot plated met 3 kandelaren, fotolijsten, schenkkan, dienblad, broodmand, beker en heupfles. In goede staat

Pijpje barnsteen en zilveren lipstickhouder
Startprijs 60 EUR

Een pijpje van barnsteen met zilver vergulde rand, 800/000, in een cassette, A.Puschel, Munchen, en een zilveren lipstickhouder met graveerwerk en groene steen. In goede staat.

Zilveren doosje met ribdecor
Startprijs 60 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van een ribdecor met schild. MT.: wed. A.G. Kooiman, Schoonhoven, jl.:T:1853. 5x5x1,5cm. ca 28 gram. Wat gedeukt aan de bovenz...

Zilveren sleef
Startprijs 70 EUR

Zilveren sleef, 800/000, peervomrige bak met een geschulpte rand met schenktuit. Op de bak staat een gravure van een zwijnenkop. Aan de lepel zit een baleinen steel. lengte 34 cm. ca 50 gram. In goede...

Zilveren schaaltje
Startprijs 70 EUR

Zilveren schaaltje, 835/000, Wilkens ovaal model met een knerrenrand. Het schaaltje is iets oplopend. 22x12x2,5cm. ca 13 gram. In goede staat.

Lot zilveren bedels, sleutelhanger
Startprijs 70 EUR

Lot zilveren bedels en sleutelhanger, 833/000, met een zadel, sleutel, hond en een sleutelhanger met figuur. Totaal ca 110 gram. In goede staat. 3-9cm.

Zilveren miniatuur spaarpot
Startprijs 70 EUR

Bijzondere zilveren miniatuur, 800/000, een bol op ronde voet met kip. ø2x6,5cm. ca 30 gram. In goede staat

Zilveren mosterdpot met blauw glas
Startprijs 80 EUR

Zilveren mosterdpot met blauw glas, 835/000, rond opengewerkte pot met figuren en floraal decor, geplaatst op 4 florale poten. Met deksel met bloemendecor. De pot is voorzien van een blauwglazen binne...

3 Delen zilveren schepwerk
Startprijs 80 EUR

Drie delen schepwerk met zilver en houten grepen. 800/000, met een vork, lepel en spatel, versierd met graveerwerk. Aan het bestek zit een houten greep. 22-25cm. In goede staat

2 Zilveren schaaltjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren schaaltjes, 925/000, op ronde voet. Met een rond bakje voorzien van een opengewerkte rand met 2 greepjes. 13x9x6,5cm. Met een gevulde voet. ca 158 gram. MT.: Walker & Hall, Birmingham. j...

2 Zilveren houders met blauw glas en 2 lepels
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren bakjes met blauw glas en 2 lepels, 833/000. Een vierkante opengewerkte houder op acanthusvormige poten met blauw glazen binnenbak. En een ronde houder met voorstelling van figuren in een...

Lot vorkjes & mesjes met zilver
Startprijs 80 EUR

Lot met 6 vorken en messen met zilveren heft, 800/000. De tanden en lemmeten zijn verguld. 15-17cm. In goede staat.

2 Delen Chinees zilver
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees zilver, met een miniatuur hengselmand met schuifbare bodem, rond model met draak, ø4x6cm., en een rechthoekige zilveren hanger met tekst, 5 cm. Totaal ca 44,1 gram. In goede staat

Zilveren doosje met steen
Startprijs 80 EUR

Zilveren doos, 800/000, een ovaal doosje met een bloembewerkte rand. in het deksel van het doosje zit een grote rond gefacetteerde steen. 30x34x26mm. ca 26,7 gram. In goede staat.