Zoeken

Metalen centuur met roze stenen
950

Startprijs 15 EUR

Onduid. gesig., Abstract figuratief
1421

Startprijs 15 EUR

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
1422

Startprijs 15 EUR

Lot China (5x)
2485
Lot China (5x)

Startprijs 15 EUR

Moderne messing spiegel
4325
Moderne messing spiegel

Startprijs 15 EUR

Lot oud/antiek porselein (divers)
6634

Startprijs 15 EUR

Zilveren lepel & potjes in houder
798

Startprijs 20 EUR

Swarovski armband met blauw
945
Swarovski armband met blauw

Startprijs 20 EUR

Gauchard Brunier, De hen die gouden eieren lei
1299

Startprijs 20 EUR

Schau Pi Tuing, Paard
1405
Schau Pi Tuing, Paard

Startprijs 20 EUR

2x 60-er Jaren bureaulampjes
2275
2x 60-er Jaren bureaulampjes

Startprijs 20 EUR

Antiek Judaica borduursel
2276
Antiek Judaica borduursel

Startprijs 20 EUR

Houten plaquette, 19e eeuw
2432
Houten plaquette, 19e eeuw

Startprijs 20 EUR

Antiek Engels bordenrek, 1900
2443
Antiek Engels bordenrek, 1900

Startprijs 20 EUR

Art Nouveau vakverdeelschaal
2450
Art Nouveau vakverdeelschaal

Startprijs 20 EUR

Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw
2455

Startprijs 20 EUR

Schaakspel / Oude wijnopener-set
2471

Startprijs 20 EUR

Hoornen rozenkranshouder, 1920
2486

Startprijs 20 EUR

Oud gestoken masker
2498
Oud gestoken masker

Startprijs 20 EUR

2x Hoornen bootjes met figuren
2502

Startprijs 20 EUR

Oude Franse Beuchat harpoen
2719
Oude Franse Beuchat harpoen

Startprijs 20 EUR

Lot houten speelgoed, 1950
3103
Lot houten speelgoed, 1950

Startprijs 20 EUR

Doos houten speelgoed
3106
Doos houten speelgoed

Startprijs 20 EUR

Zilveren tuitzeefje
519
Zilveren tuitzeefje

Startprijs 25 EUR