Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Houten beeld (Bali)
Startprijs 50 EUR

Oud/antiek etnografisch Balinees houtgesneden figuur. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.

Oosters beeld
Startprijs 60 EUR

Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Beeld, Naakte dame
Startprijs 60 EUR

Grote bronskleurige naakte dame. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.

Bronzen leeuw
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Apostel op console, H 48 cm.
Startprijs 60 EUR

Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, H 38 cm.
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel
Startprijs 65 EUR

Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Aziatisch figuur
Startprijs 70 EUR

Aziatisch houtgestoken gepolychromeerd figuur. Ophanging aan rug. Afmeting: 41 x 43 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen putti
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen putti. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met pet
Startprijs 80 EUR

Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw (Egypte)
Startprijs 80 EUR

Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Keramische bizon
Startprijs 80 EUR

Keramische bizon. 60-er Jaren. Mogelijk Ruscha, Kurt Tschörner. Ongemerkt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Indisch Ganesha figuur (zandsteen)
Startprijs 80 EUR

Indisch Ganesha figuur, gemaakt van zandsteen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuws brons
Startprijs 80 EUR

Twee delen 19e eeuws brons. 1x Mercurius, vleugels/helm mist. 1x Bronzen leeuw, staart mist. Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijke staat.

3x 19e Eeuws brons
Startprijs 80 EUR

Drie delen 19e eeuws brons. Ongesigneerd. 1x Buste Romein met helm. 1x Figuur op vergulde piedestal. 1x Buste van man op console. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Staande boeddha, H 60,5 cm.
Startprijs 90 EUR

Oude bronzen Oosterse staande boeddha figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Startprijs 95 EUR

Bronzen olifant, op grijs/groen marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Bronzen kat in Botero-stijl
Startprijs 95 EUR

Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Houten Nigeria Ekoi beeld
Startprijs 100 EUR

Houten Nigeria Ekoi Ejagham beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.

Beeld, Paard
Startprijs 120 EUR

Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

3x Boeddha figuur (brons)
Startprijs 120 EUR

Drie oude/antieke bronzen boeddhistische figuren met bladgoud. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotische vrouwe justitia
Startprijs 120 EUR

Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen schaal, E. Picault
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.

Tiger N. Chan, Golfspeler
Startprijs 120 EUR

Tiger N. Chan. 1999. Bronzen golfspeler, geplaatst op houten basement. Afmeting: 20 x 38 x 17 cm. In goede staat.