Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Briefopener (zilver/barnsteen)
Startprijs 35 EUR

Zilveren briefopener, 925/000, voorzien van een barnstenen knop. 14,5 cm. ca 16 gram. In goede staat.

Zilveren snuifdoos
Startprijs 40 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, ovaal gecontourneerde doos met bandelwerk en opgesoldeerde elementen met gegraveerde voorstellingen. MT.: onduidelijk, jl.:X:1857. ca 29 gram. 4,5x3,5x4,5cm. In redelijk g...

Zilveren mergboor
Startprijs 40 EUR

Zilveren mergboor, 934/000, glad model. MT.: onduidelijk, jl.:R:1901. 21 cm. ca 39 gram. In goede staat.

3 Karaffen met zilverwerk
Startprijs 40 EUR

Drie karaffen met zilverwerk, 2 karafjes uit bewerkt kristal voorzien van een greep, met zilveren hals, 925/000. En een klein karafje, bol model met bol stopje met metalen dopje. 11x9x17cm. en ø7x16cm...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...

Dekselschaal met zilver
Startprijs 50 EUR

Melkglazen dekselschaal met onderschotel en zilver, 835/000. Ovale schaal met zilveren rand en een deksel met zilveren element met graveerwerk. 22x18x8cm. In goede staat.

Zilveren bestekset Heberlein
Startprijs 50 EUR

Zilveren couvert, 13 loth, 812,5/000, met een zilveren lepel en een mes en vork met zilveren heft. Voorzien van gravure: C.L.L. Gemerkt Heberlein. Nurnberg. In fraaie cassette met voorstelling met fig...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 50 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt gecontourneerde beugel voorzien van voorstellingen met vrouwfiguren. 16x9cm. ca 137 gram. MT.: Fa. M. Bijkamp & Co. Steenwijk. jl.:K:1920. De tasbeugel is voor...

Muntschaal, beurs, beugel
Startprijs 50 EUR

3 Delen zilver, met een klein schaaltje voorzien van een munt, Peru, 1/2 sol 1914, ø8,5cm., een malienkoldertasje met zilveren beugel, 835/000, en een filigrainbeugel met houder. Totaal ca 65 gram. In...

Zilveren miniatuur kikker
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een kikker, 925/000. 4x6x2cm. ca 14 gram. In goede staat.

11
Startprijs 50 EUR

Set met 2 zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van een voorstelling met floraal decor en putti. De borstels hebben een parelrand. Totaal ca 529 gram. 15x8cm. De borstels hebben een draa...

2 Zilveren borstels
Startprijs 50 EUR

Set met 2 zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van een voorstelling met een figuur. De borstels hebben een parelrand. Totaal ca 376 gram. 14x10cm. In goede staat.

2x Kemphaan
Startprijs 50 EUR

Twee oude messing plated kemphanen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21x 14 x 15 cm. In goede staat.

Keltum bestek
Startprijs 50 EUR

Keltum plated bestek in cassette. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 47 x 39 cm. In goede staat.

Zilveren borstel
Startprijs 50 EUR

Zilveren borstel, 833/000, ovaal model voorzien van een religieuze voorstelling met figuren. 15x9cm. In goede staat.

2 Zilveren fotolijsten
Startprijs 50 EUR

Twee fotolijsten met zilver, 800/000, gemaakt uit volutten. 20x15cm en 25x18cm. In redelijk goede staat.

Zilveren kapset, 3x
Startprijs 50 EUR

Zilveren kapset, 3 delig, met 2 spiegels en een borstel. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat. Brutogewicht 1010 gram.

Zilveren wandelstok
Startprijs 50 EUR

Wandelstok voorzien van een zilveren greep, halfrond model met een verseiring aan het uiteinde. 835/000. 88 cm. Voorzien van een gravure: 1914-1936 Personeel AWV. Greep wat gedeukt, verder in goede s...

Zilveren tafelnummers 1 t/m 24
Startprijs 50 EUR

Cassette met daarin 24 zilveren tafelnummers, 835/000. In goede staat.

WMF ijsslepels in cassette
Startprijs 50 EUR

Cassette met daarin 12 silverplated ijslepels, WMF 100-1,5. met een ronde bak en een steel in barokstijl. 14 cm. In zeer goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 50 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, laag model op een ronde voet met een opengewerkt licht voorzien van een spijlendecor. ø7.5x8cm. ca 130 gram, met een gevulde voet. Rand iets uit model verder in goede staa...

Odeurflacon met zilveren dop
Startprijs 50 EUR

Kristallen odeurflacon met zilveren dop, 835/000. Markiesvormige flacon met een zilveren kraag en dop. Met kristallen binnenstopje. 10x3x1,3cm. In goede staat.

Karaf met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen karaf met zilver, 835/000. Schenkkaraf versierd met amandelslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit. Met een stop met zilver, versierd met parelranden. 14x12x34cm. In goede staat.

Plated wierookscheepje
Startprijs 60 EUR

Fraai plated 19e wierookscheepje op ronde voet, versierd met gedreven florale bewerking en puttihoofden. 19x7x15cm. Met lepel. In goede staat