Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Perzische loper
Startprijs 40 EUR

Twee Perzische lopers. 1x Blauw van kleur, afmeting: 125 x 47 cm. 1x Blauw/beige van kleur, afmeting: 175 x 64 cm. In goede staat.

2x Perzisch kleed
Startprijs 60 EUR

Twee handgeknoopte Perzische tapijten. 1x Rood van kleur met een medaillon, afmeting: 160 x 115 cm. 1x Oranje-rood, blauw van kleur, afmeting: 175 x 100 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 220 x 125 cm.
Startprijs 60 EUR

Perzisch handgeknoopt tapijt. Blauw/rood/oker van kleur, met in het midden een medaillon. Afmeting: 220 x 125 cm. In goede staat.

Lot kleden (4x)
Startprijs 60 EUR

Lot met vier diverse Perzische kleden. Waaronder 2x kamelen zak. Allen blauw/rood van kleur. Afmeting: circa 115 x 80 cm. / 102 x 80 cm. / 66 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 250 x 171 cm.
Startprijs 70 EUR

Groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 250 x 171 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 250 x 166 cm.
Startprijs 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal decor. Mooie kleuren. Afmeting: 250 x 166 cm. In goede staat.

2x Handgeknoopt kleed
Startprijs 80 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. 1x Antiek kleed, rood, blauw, oranje van kleur, afmeting: 203 x 140 cm, randen zijn los. 1x Rood, blauw van kleur met een oude reparatie in het midden, verder goed. Afmeti...

Louis de Poortere vloerkleed, 230 x 330 cm.
Startprijs 80 EUR

Louis de Poortere vloerkleed. In oude stijl gemaakt met sleetse look. Afmeting: 230 x 330 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed
Startprijs 80 EUR

Oud Perzisch kleed met coulissen, 20e eeuw, meerkleurig, 260x82cm., in goede staat

2x Chinees tapijt (Tibet)
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese tapijten. (Tibet). Licht van kleur met blauw floraal decor. Afmeting: 180 x 94 cm./180 x 126 cm. In goede staat.

Chinees tapijt (Tibet)
Startprijs 100 EUR

Groot, oud Tibetaans kleed met floraal/vazen decor. Afmeting: 200 x 134 cm. In goede staat.

Perzisch rond kleed Ø 198 cm.
Startprijs 100 EUR

Rond Perzisch kleed met floraal decor. Turkoois ets. Afmeting: Ø 198 cm. In goede staat.

Perzisch Kelim kleed, 86 x 290 cm.
Startprijs 100 EUR

Oud Perzisch Kelim kleed. Kleur: aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 290 cm. In goede staat.

Perzisch kleed (Bidjar)
Startprijs 150 EUR

Groot Perzisch kleed (Bidjar). Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 330 x 244 cm. In goede staat.

Perzische loper van zijde, 218 x 75 cm.
Startprijs 150 EUR

Perzische loper van zijde. Bidkleed. Bakhtiar zijde. Nieuwprijs € 3.500,= Afmeting: L 218 x B 75 cm. In goede staat.

Pendium, brocaat zijde/gouddraad
Startprijs 200 EUR

Antiek zijde kleed met goudbrokaat en floraal decor. Ante pendium. 17e - 18e Eeuw. Lodewijk XV. Afmeting: 187 x 111,5 cm. In goede staat.

Lange loper/pers, L 480 cm.
Startprijs 225 EUR

Perzische loper met floraal decor. Kleur: Rood/blauw. Afmeting: L 480 x B 95 cm. In goede staat.