Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bronzen bulldog kop, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van een tennisspeler, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Chip marmer. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Indonesisch houtgestoken beeld. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke bronzen figuren. 2x Faun. 2x Musicerende putti. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Bronzen beeld, jongen met regenjas op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 29cm. In goede staat.
Bronzen bacchus met druiven, op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Aug. Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Bronzen schaal met vrouwenhoofd, in jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 8 x 29 x 20 cm. In goede staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Grote bronskleurige naakte dame. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek, Chinees bronzen boeddha figuur met verso Chinese tekst. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Dansend paar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld. Jongen, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houten figuur. 20e Eeuw. Jager, olifant die jaagt, en moeder met kind in boom. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Lot van zes stuks bronzen figuren. Diverse ambachten. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.