Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Bronzen figuur, Man met vuilnisbak
Startprijs 35 EUR

Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Denker
Startprijs 35 EUR

Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hermes
Startprijs 35 EUR

Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Bronzen buste, Bulldog kop
Startprijs 40 EUR

Bronzen bulldog kop, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse piëta
Startprijs 40 EUR

Antiek religieus Heilig figuur met polychromie. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tennis
Startprijs 45 EUR

Bronzen beeld van een tennisspeler, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Chip marmer. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Indonesisch beeld
Startprijs 50 EUR

Groot Indonesisch houtgestoken beeld. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Lot bronzen figuren (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke bronzen figuren. 2x Faun. 2x Musicerende putti. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jongen
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeld, jongen met regenjas op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 29cm. In goede staat.

Houten beeld (Bali)
Startprijs 50 EUR

Oud/antiek etnografisch Balinees houtgesneden figuur. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.

Bronzen bacchus
Startprijs 50 EUR

Bronzen bacchus met druiven, op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Aug. Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Bronzen schaal in jugendstil-stijl
Startprijs 60 EUR

Bronzen schaal met vrouwenhoofd, in jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 8 x 29 x 20 cm. In goede staat.

Oosters beeld
Startprijs 60 EUR

Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Beeld, Naakte dame
Startprijs 60 EUR

Grote bronskleurige naakte dame. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.

Bronzen leeuw
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Apostel op console, H 48 cm.
Startprijs 60 EUR

Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, H 38 cm.
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 28 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek, Chinees bronzen boeddha figuur met verso Chinese tekst. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel
Startprijs 65 EUR

Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Musketier met paard
Startprijs 70 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Musketier met paard. Circa 1900. Afmeting: 28 x 38 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Dansend paar
Startprijs 70 EUR

Bronzen sculptuur. Dansend paar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jongen
Startprijs 70 EUR

Gesigneerd bronzen beeld. Jongen, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Afrikaanse sculptuur, H 52 cm.
Startprijs 70 EUR

Groot Afrikaans houten figuur. 20e Eeuw. Jager, olifant die jaagt, en moeder met kind in boom. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Lot bronzen figuren (6x)
Startprijs 70 EUR

Lot van zes stuks bronzen figuren. Diverse ambachten. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.