Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startprijs 40 EUR

Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Franse bureauklok, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Startprijs 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Tafelklok
Startprijs 50 EUR

Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Friese kortstaartklok
Startprijs 50 EUR

Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Schwarzwalder appelklok, 1880
Startprijs 50 EUR

Antiek Schwarzwalder appelklok. Duitsland. Appelklok met slagwerk. Circa 1880. Afmeting: 21cm. In redelijk/goede staat.

Luikse comtoise Ø 19,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.

Lot kleine klokjes (9x)
Startprijs 50 EUR

Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok (reproduktie)
Startprijs 50 EUR

Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regelateur
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Duitse klok
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Tafelklok + hangregulateur
Startprijs 50 EUR

Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule. Circa 1870. Beschadigd. Afmeting: 35 cm. In matige staat.

Duitse wekkerklok met speelwerk, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Art Deco buffetklok, 1930
Startprijs 60 EUR

Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.

Warmink tafelklok
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versiering. Halfuur-slag, achtdaags-uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Startprijs 70 EUR

Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Wuba tafelklok, H 35 cm.
Startprijs 80 EUR

Nederlandse wortelnoten Wuba tafelklok met maanstand en bronzen montuur. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Ossen-oog wandklok
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.