Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie delen Chinees porselein. Twee vazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk, goed. 1x Yixing trekpot met bodemmerk, haarscheur, tuit beschadigd. Afmeting: 9 - 16,5 cm. In matig/goede staat.

Divers Japans serviesgoed
Startprijs 40 EUR

3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Startprijs 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte terrine met floraal/fruit/insecten/goud decor. Oude haarlijn. Afmeting: 17,5 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

4x Chinees bord Ø 11,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Erotisch boek
Startprijs 50 EUR

Japans vouwbaar erotisch prentenboek met signatuur. Afmeting: 18,5 x 13,5 cm. In goede staat.

4x Chinese kom
Startprijs 50 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kommen. Divers. 1x Kang Xi revival met peterselie decor, gelijmd. 1x Amsterdams bont, gaatje in bodem. 1x Familie rose, twee haarlijnen. 1x 19 Eeuws met tuin/vogel deco...

Lot Chinees porselein (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot met twaalf diverse antieke Chinees/Japans porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Acht delen gaaf. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse doos plated
Startprijs 50 EUR

Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.

Chinese theepot Ø 19 cm.
Startprijs 50 EUR

Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Tangka in lijst, H 56 x B 38 cm.
Startprijs 50 EUR

Oude/antiek handbeschilderde tangka in lijst. Gedecoreerd met veel boeddhistische figuren. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.

Drie delen Oosters/China
Startprijs 50 EUR

3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...

Chinese pijpvaas, H 33,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met paars/rood verlopen glazuur. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen/blauw glazuur en reliëf tekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 24,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met figuren/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 24,5 x H 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16,2 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon censer Ø 15,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese censer, Ø 15,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen censer met paars glazuur, geplaatst op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit, rood en turkooi druppel glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, Ø 20 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen voorraadpot met blauw glazuur en decor van kylin in landschap. Voorzien van dubbele bodemringen. Afmeting: H 23,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met bruin verlopen flambé glazuur en kylin koppen. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaaslamp, H 44 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaaslamp. Flambé. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.