Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.
Antiek, keramieken amfora vaas op console. Handbeschilderd met landschap/figuren decor. Ongemerkt. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...
Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald spiegel met floraal decor + facet geslepen spiegel. Circa 1880. In goede staat. Afmeting: 40 x 50 cm.
Antieke handbeschilderde hoedendoos van spaanhout, met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
60-er Jaren Sputnik hanglamp. Verchroomd. Iets oxidatie. Lamp is compleet. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Twee antiek bronzen tafelstukken met glazen coupes. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke en originele Duits porseleinen reservisten pijp. Reservist Brijer, no. 16 Gardelager 1901 - 1904. Met spreuk + diverse mede infanteristen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder beer van notenhout, met wandelstok en korf. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke parapluhouder met soldaat. Gemaakt van gietijzer. Circa 1900. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos uit Sorrento Italië met figuratieve intarsia. In boekenvorm. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandlampen met figuren in park decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 23 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws boek in originele band. Hedendaagse penningkunde door Gerard van Loon en Christiaan van Lom te Den Haag. Vol met gravures. Afmeting: 41 x 26 x 3 cm. In goede staat.
Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws scheikundig instrument met thermometers in cassette. G. Fontaine a Paris. Afmeting: 13,5 x 35 x 4 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot met tien design stropdassen. Gemerkt. Ontwerp van Vincent Strebelle. 1946 - . Diverse moderne decors. Afmeting: L 140 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde hanglamp met gesatineerd glas en ranken. Circa 1900. Afmeting: 95 Ø 70 cm. In goede staat.
Antieke 7-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Gesatineerd. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 45 cm. In goede staat.