Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pidoux, Man met snor en oorring 1209
Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien 1220
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien
Startprijs 100 EUR
E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht 1226
E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht
Startprijs 100 EUR
Map met lithografiën, Jacht 1227
Map met lithografiën, Jacht
Startprijs 100 EUR
Henk van Leeuwen van Oudewater, Landschap bergmeer 1234
Henk van Leeuwen van Oudewater, Landschap bergmeer
Startprijs 100 EUR
Brügte?, Landschap in bloei 1241
Brügte?, Landschap in bloei
Startprijs 100 EUR
Nenad Karpov, Winters landschap 1242
Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 100 EUR
3x Espen Hagen, Indianen portretten 1274
3x Espen Hagen, Indianen portretten
Startprijs 100 EUR
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1286
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 100 EUR
Fannie Bernhard, Landschap 1299
Fannie Bernhard, Landschap
Startprijs 100 EUR
V de Wal, Platbodems in Hollandse haven 1304
V de Wal, Platbodems in Hollandse haven
Startprijs 100 EUR
Jan Nolte, Boerderij in Overijssel 1051
Jan Nolte, Boerderij in Overijssel
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Havengezicht met boten 1077
Ongesigneerd, Havengezicht met boten
Startprijs 120 EUR
Albert Wessels, Duits landschap met dorp 1111
Albert Wessels, Duits landschap met dorp
Startprijs 120 EUR
Evert Rabbers, Paarden in zonnige weide 1211
Evert Rabbers, Paarden in zonnige weide
Startprijs 120 EUR
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities 1235
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 120 EUR
Herman Brood, Figuratieve voorstelling 1298
Herman Brood, Figuratieve voorstelling
Startprijs 120 EUR
L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster 1094
L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster
Startprijs 140 EUR
Marinus Zwart, Zeegezicht met zeilboten 1054
Marinus Zwart, Zeegezicht met zeilboten
Startprijs 150 EUR
Ben Viegers, Riviergezicht 1057
Ben Viegers, Riviergezicht
Startprijs 150 EUR
S. Twint, Figuren en schepen bij dijk 1076
S. Twint, Figuren en schepen bij dijk
Startprijs 150 EUR
Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen 1083
Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen
Startprijs 150 EUR
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias 1085
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 150 EUR
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham 1086
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startprijs 150 EUR