Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Duitse reiswekker 3601
Antieke Duitse reiswekker
Startprijs 35 EUR
Friese staartklok 3640
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Franse comtoise 3643
Franse comtoise
Startprijs 60 EUR
Oude reiswekker 3599
Oude reiswekker
Startprijs 80 EUR
Comtoise met harpslinger 3600
Comtoise met harpslinger
Startprijs 80 EUR
Plated wandklok 3614
Plated wandklok
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok 3630
Friese staartklok
Startprijs 80 EUR
Fries kantoortje 3568
Fries kantoortje
Startprijs 90 EUR
Jura klokje met messing beslag 3530
Jura klokje met messing beslag
Startprijs 100 EUR
Weense regelateur 3636
Weense regelateur
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3641
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3642
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Antieke marmeren klok, 1890 3549
Antieke marmeren klok, 1890
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok 3577
Friese staartklok
Startprijs 125 EUR
Antieke Franse reiswekker 3574
Antieke Franse reiswekker
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok 3552
Friese staartklok
Startprijs 180 EUR
Antieke Franse glaspendule, 1900 3556
Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 180 EUR
18e Eeuwse Friese stoelklok 3621
18e Eeuwse Friese stoelklok
Startprijs 180 EUR
Franse wandklok, 1840 3544
Franse wandklok, 1840
Startprijs 200 EUR
Antieke Carrara pendule, 1870 3559
Antieke Carrara pendule, 1870
Startprijs 200 EUR
Japanse Imari pendule 3548
Japanse Imari pendule
Startprijs 225 EUR
Antiek marmeren klokkenstel 3545
Antiek marmeren klokkenstel
Startprijs 250 EUR
Ruempol Laren nabouw stoelklok 3546
Ruempol Laren nabouw stoelklok
Startprijs 250 EUR
Franse portaalklok, 1830 3566
Franse portaalklok, 1830
Startprijs 250 EUR