Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vergulde karaf, 1940 5547
Vergulde karaf, 1940
Startprijs 20 EUR
Sigarentrommel 2381
Sigarentrommel
Startprijs 25 EUR
Plaquette, Maria 2389
Plaquette, Maria
Startprijs 25 EUR
Tien medailles 2713
Tien medailles
Startprijs 25 EUR
Hanger rookkleurig kristal 574
Hanger rookkleurig kristal
Startprijs 30 EUR
Zilver vergulde ring met oranje steen 619
Zilver vergulde ring met oranje steen
Startprijs 30 EUR
Armband met white heart kralen en zilver 765
Armband met white heart kralen en zilver
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier met filigrainhanger 834
Zilveren collier met filigrainhanger
Startprijs 30 EUR
2 Tafellampen 2341
2 Tafellampen
Startprijs 30 EUR
Antieke plaquette, 1900 2383
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 30 EUR
2 Delen Jugendstil 2388
2 Delen Jugendstil
Startprijs 30 EUR
Japanse lakwerk sieradenkist 2394
Japanse lakwerk sieradenkist
Startprijs 30 EUR
3 Boeddha figuren 2398
3 Boeddha figuren
Startprijs 30 EUR
Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm. 6177
Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.
Startprijs 30 EUR
5x Engels bisquit porselein 6200
5x Engels bisquit porselein
Startprijs 30 EUR
Strooibus met zilver 326
Strooibus met zilver
Startprijs 35 EUR
Zilveren choker met kunststof 695
Zilveren choker met kunststof
Startprijs 35 EUR
Zilveren hanger met zirconia 741
Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 35 EUR
Lot byoux sieraden 815
Lot byoux sieraden
Startprijs 35 EUR
Klokconsole met intarsia 2159
Klokconsole met intarsia
Startprijs 35 EUR
Poppenwagen met porseleinen handvat. 3021
Poppenwagen met porseleinen handvat.
Startprijs 35 EUR
Antieke Duitse reiswekker 3601
Antieke Duitse reiswekker
Startprijs 35 EUR
Hutkoffer 4217
Hutkoffer
Startprijs 35 EUR
Zes zilveren borrellepels 208
Zes zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR