Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm. 6177
Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.
Startprijs 30 EUR
5x Engels bisquit porselein 6200
5x Engels bisquit porselein
Startprijs 30 EUR
2 Staffordshire honden 6091
2 Staffordshire honden
Startprijs 40 EUR
Chinese boeddha 6092
Chinese boeddha
Startprijs 40 EUR
Twee delen Hollands aardewerk 6131
Twee delen Hollands aardewerk
Startprijs 40 EUR
2 Delftse plaquettes 6063
2 Delftse plaquettes
Startprijs 50 EUR
Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles 6077
Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles
Startprijs 50 EUR
Zes delen divers porselein/keramiek 6080
Zes delen divers porselein/keramiek
Startprijs 50 EUR
Lot Duitse steengoed kruiken (4x) 6087
Lot Duitse steengoed kruiken (4x)
Startprijs 50 EUR
Weens porseleinen figuur 6099
Weens porseleinen figuur
Startprijs 50 EUR
3 Gouda platelen schenkkannen 6106
3 Gouda platelen schenkkannen
Startprijs 50 EUR
Tien Hollandse wandtegels 6123
Tien Hollandse wandtegels
Startprijs 50 EUR
Goebel figuur 6183
Goebel figuur
Startprijs 50 EUR
Keramieken bord Woodrow Wilson 6114
Keramieken bord Woodrow Wilson
Startprijs 60 EUR
4 x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels 6117
4 x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels
Startprijs 60 EUR
2 Makkumer theebussen 6126
2 Makkumer theebussen
Startprijs 60 EUR
4 Engelse Sunderland kastkommen 6129
4 Engelse Sunderland kastkommen
Startprijs 60 EUR
Vier 17e eeuwse tegels 6139
Vier 17e eeuwse tegels
Startprijs 60 EUR
Twaalf-pas tegeltableau 6159
Twaalf-pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR
4x Bierpullen (divers) 6193
4x Bierpullen (divers)
Startprijs 60 EUR
Bierpul 6142
Bierpul
Startprijs 70 EUR
9 Delen keramiek, divers 6188
9 Delen keramiek, divers
Startprijs 70 EUR
3-Delige platelen set 6189
3-Delige platelen set
Startprijs 70 EUR
Porseleinen lamp 6198
Porseleinen lamp
Startprijs 70 EUR