48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed 5082
Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed
Startprijs 40 EUR
Houtgestoken figuur 5060
Houtgestoken figuur
Startprijs 50 EUR
Vier Maria beelden 5084
Vier Maria beelden
Startprijs 50 EUR
Messing overlay figuur 5040
Messing overlay figuur
Startprijs 60 EUR
2 Bronzen figuren 5076
2 Bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Gesneden figuur, Heilige Jozef 5086
Gesneden figuur, Heilige Jozef
Startprijs 60 EUR
Antieke asbak, 1920 5094
Antieke asbak, 1920
Startprijs 60 EUR
Coromandelhouten tijger 5101
Coromandelhouten tijger
Startprijs 70 EUR
Balinees snijwerk 5075
Balinees snijwerk
Startprijs 80 EUR
Houten figuur, Man met blaasinstrument 5096
Houten figuur, Man met blaasinstrument
Startprijs 80 EUR
Bronzen boeddha 5044
Bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen 5093
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen
Startprijs 100 EUR
Vergulde bronzen bok, 1910 5100
Vergulde bronzen bok, 1910
Startprijs 100 EUR
Houten Heilige Petrus 5090
Houten Heilige Petrus
Startprijs 120 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900 5098
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 120 EUR
Figurengroep van gips 5020
Figurengroep van gips
Startprijs 125 EUR
Bronzen beeld, Stier 5062
Bronzen beeld, Stier
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld, Zuiderzee botter 5038
Bronzen beeld, Zuiderzee botter
Startprijs 140 EUR
Antiek Japans bronzen figuur, 1880 5016
Antiek Japans bronzen figuur, 1880
Startprijs 150 EUR
Bronzen kraanvogel 5022
Bronzen kraanvogel
Startprijs 150 EUR
Antiek bronzen figuur 5025
Antiek bronzen figuur
Startprijs 150 EUR
Franse bronzen buste op sokkel 5033
Franse bronzen buste op sokkel
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeld 5035
Bronzen beeld
Startprijs 150 EUR
Twee houten Maria beelden 5095
Twee houten Maria beelden
Startprijs 150 EUR