Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram P.M. 1933 1293
Monogram P.M. 1933
Startprijs 40 EUR
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen 1307
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen
Startprijs 40 EUR
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee 1224
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR
Jan van Goethem, Abstract 1291
Jan van Goethem, Abstract
Startprijs 50 EUR
A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut 1353
A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut
Startprijs 50 EUR
Charles van Eijck, Damesportret 1252
Charles van Eijck, Damesportret
Startprijs 60 EUR
Boelsma?, Haven 1295
Boelsma?, Haven
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Bergdorp 1356
Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 60 EUR
Piet Hanja, Hollands landschap 1176
Piet Hanja, Hollands landschap
Startprijs 70 EUR
Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier 1255
Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier
Startprijs 80 EUR
W.J. Rangé, Schelpenvissers 1269
W.J. Rangé, Schelpenvissers
Startprijs 80 EUR
C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee 1302
C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 80 EUR
Herman Moerkerk, Zittende elegante vrouw 1347
Herman Moerkerk, Zittende elegante vrouw
Startprijs 80 EUR
2x Handingekleurde gravures 1360
2x Handingekleurde gravures
Startprijs 80 EUR
Anton Funke, Vaas met rozen 1143
Anton Funke, Vaas met rozen
Startprijs 90 EUR
Pieter Scheen Lexicon 1290
Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 90 EUR
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame 1093
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startprijs 100 EUR
Achter-glas-schilderij, Indiase bruid 1138
Achter-glas-schilderij, Indiase bruid
Startprijs 100 EUR
Anton van der Vet, Bloemstilleven 1160
Anton van der Vet, Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan 1161
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Oosterse naakte dame 1167
Onduid. gesig., Oosterse naakte dame
Startprijs 100 EUR
Reinder Jan Visscher, Heide gezicht 1177
Reinder Jan Visscher, Heide gezicht
Startprijs 100 EUR
Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug 1191
Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Abstract 1194
Ongesigneerd, Abstract
Startprijs 100 EUR