Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing lampenvoet 2255
Messing lampenvoet
Startprijs 60 EUR
Twee antieke dienbladen 2289
Twee antieke dienbladen
Startprijs 60 EUR
Indonesische dekseldoos, 1920 2320
Indonesische dekseldoos, 1920
Startprijs 60 EUR
Antieke jardiniere, 1900 2339
Antieke jardiniere, 1900
Startprijs 60 EUR
Bronzen wandlamp, 1920 2342
Bronzen wandlamp, 1920
Startprijs 60 EUR
Art Deco thermometer, 1925 2357
Art Deco thermometer, 1925
Startprijs 60 EUR
Oude klarinet in koffer 2181
Oude klarinet in koffer
Startprijs 70 EUR
Vier antieke Duitse tabakspijpen 2224
Vier antieke Duitse tabakspijpen
Startprijs 70 EUR
Beschilderde zuil 2225
Beschilderde zuil
Startprijs 70 EUR
Diverse delen kerfsnede (6x) 2243
Diverse delen kerfsnede (6x)
Startprijs 70 EUR
Drie tinnen kannen 2313
Drie tinnen kannen
Startprijs 70 EUR
Arts and Crafts theedoos 2333
Arts and Crafts theedoos
Startprijs 70 EUR
Set plated kandelaren 2109
Set plated kandelaren
Startprijs 75 EUR
Gestoken blaasbalg 2060
Gestoken blaasbalg
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse lampenvoet 2083
Antieke Franse lampenvoet
Startprijs 80 EUR
Lot divers antiek tin 2095
Lot divers antiek tin
Startprijs 80 EUR
Franse bronzen kandelaar 2108
Franse bronzen kandelaar
Startprijs 80 EUR
Samovaar/kraantjeskan 2127
Samovaar/kraantjeskan
Startprijs 80 EUR
Koperen aker 2130
Koperen aker
Startprijs 80 EUR
Antieke Engelse schenkkan, 1900 2134
Antieke Engelse schenkkan, 1900
Startprijs 80 EUR
Bijbel met plated + schildpad 1887 2143
Bijbel met plated + schildpad 1887
Startprijs 80 EUR
Kerfsnede stoof 2175
Kerfsnede stoof
Startprijs 80 EUR
2 Koperen pannen 2234
2 Koperen pannen
Startprijs 80 EUR
Twee marmeren vazen 2238
Twee marmeren vazen
Startprijs 80 EUR