48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

Damestas van Bruno Magli 2209
Damestas van Bruno Magli
Startprijs 50 EUR
In wasgegoten 4-jaargetijden plaquettes 2215
In wasgegoten 4-jaargetijden plaquettes
Startprijs 50 EUR
2x Pijpencomfoor 2231
2x Pijpencomfoor
Startprijs 50 EUR
Vier antieke messing pannen 2296
Vier antieke messing pannen
Startprijs 50 EUR
Gietijzeren ketel + ophanging 2307
Gietijzeren ketel + ophanging
Startprijs 50 EUR
Vier tinnen schalen 2309
Vier tinnen schalen
Startprijs 50 EUR
Drie antieke (carbid) lampen 2311
Drie antieke (carbid) lampen
Startprijs 50 EUR
Vier delen messing 2316
Vier delen messing
Startprijs 50 EUR
Twee antieke tablets, 1910 2319
Twee antieke tablets, 1910
Startprijs 50 EUR
50-er Jaren etiketten drukmachine 2350
50-er Jaren etiketten drukmachine
Startprijs 50 EUR
Twee oude dekseldozen 2070
Twee oude dekseldozen
Startprijs 60 EUR
Antieke kaarsenhouder 2102
Antieke kaarsenhouder
Startprijs 60 EUR
2 Messing kandelaren 2103
2 Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR
Hollandse haardset 2110
Hollandse haardset
Startprijs 60 EUR
Twee hanglampen 2115
Twee hanglampen
Startprijs 60 EUR
Antiek Hindoeistisch aquarel, Zonnegod Surya 2151
Antiek Hindoeistisch aquarel, Zonnegod Surya
Startprijs 60 EUR
2 Marmeren coupes 2160
2 Marmeren coupes
Startprijs 60 EUR
Lot penningen + onderscheiding USA 2193
Lot penningen + onderscheiding USA
Startprijs 60 EUR
2 Japanse bronzen (mini) vazen 2198
2 Japanse bronzen (mini) vazen
Startprijs 60 EUR
W. van Liempt?, Houtgestoken plaquette 2201
W. van Liempt?, Houtgestoken plaquette
Startprijs 60 EUR
2 Delen antiek Chinees brons 2205
2 Delen antiek Chinees brons
Startprijs 60 EUR
Houten schooltas + griffeldoos 2217
Houten schooltas + griffeldoos
Startprijs 60 EUR
Specerijen kastje 2235
Specerijen kastje
Startprijs 60 EUR
18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp 2237
18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp
Startprijs 60 EUR