42. Oktoberveiling 2019

afgesloten | Veiling
385 Resultaten
19e Eeuwse Russische beker
1
19e Eeuwse Russische beker
Startprijs 600 EUR
Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

2.850 EUR

Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12

1.750 EUR

Zilveren koffieservies met dienblad
13
Startprijs 2.250 EUR
Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

450 EUR

Ingelegde schatulle met zilver
15

1.850 EUR

Zilveren dienblad
16
Zilveren dienblad

450 EUR

Zilveren klokje
17
Zilveren klokje

300 EUR

Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

1.150 EUR

Tafelstuk van kristal met zilver
19

240 EUR

Zilveren tuimelkan met brander
20
Startprijs 2.000 EUR
Zilveren broodmand
21
Zilveren broodmand

400 EUR

Karaf met zilver montuur
22
Karaf met zilver montuur
Startprijs 200 EUR
Zilveren dienblad
23
Zilveren dienblad

325 EUR

Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

1.100 EUR

Zilveren broodmand, 1924
25
Zilveren broodmand, 1924
Startprijs 420 EUR
Stel met 2 karaffen met zilver
38

300 EUR

Zilveren tabakspot, 1864
39
Zilveren tabakspot, 1864
Startprijs 320 EUR
Zilveren boot
40
Zilveren boot
Startprijs 600 EUR
Zilveren nootmuskaatrasp
41
Zilveren nootmuskaatrasp
Startprijs 180 EUR
Karaf met zilver
42
Karaf met zilver
Startprijs 250 EUR
Zilveren kandelaar, 5 lichts
43
Zilveren kandelaar, 5 lichts
Startprijs 650 EUR
Zilveren inktstel, 1850
44
Zilveren inktstel, 1850
Startprijs 160 EUR
Zilveren 3-poot bakje
45
Zilveren 3-poot bakje

250 EUR