42. Oktoberveiling 2019

afgesloten | Veiling
509 Resultaten
Antieke Jugendstil bowlpot
2000
Antieke Jugendstil bowlpot

125 EUR

Schaal van Piet Regenspurg
2001
Schaal van Piet Regenspurg

600 EUR

Beschilderde haardvoorzet
2002
Beschilderde haardvoorzet
Startprijs 500 EUR
Antieke Schwarzwald kapstok, 1890
2003

300 EUR

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw
2004
Startprijs 825 EUR
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos
2006
Startprijs 2.500 EUR
17e Eeuwse Duitse geldkist
2007
17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.150 EUR
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
2008
Startprijs 1.400 EUR
Antieke Jugendstil lamp, 1915
2009
Antieke Jugendstil lamp, 1915

600 EUR

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
2010

350 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
2011
Startprijs 200 EUR
2x Vergulde kandelaren met putti
2012
Startprijs 350 EUR
2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
2013
Startprijs 325 EUR
Empire-stijl vergulde lamp, 1915
2014

100 EUR

18e Eeuwse pijpenhouder
2015
18e Eeuwse pijpenhouder

100 EUR

Twee marmeren cassoletten
2016
Twee marmeren cassoletten
Startprijs 550 EUR
2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw
2017
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws beschilderd dekselvat
2018

600 EUR

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
2019
Startprijs 550 EUR
18e Eeuwse messing tabaksdoos
2020
18e Eeuwse messing tabaksdoos
Startprijs 275 EUR
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
2021
Startprijs 1.250 EUR
2x Cloissonné vazen
2022
2x Cloissonné vazen

150 EUR

Antieke Hoorn des overvloeds
2023
Antieke Hoorn des overvloeds

150 EUR

Hoorn des overvloeds
2024
Hoorn des overvloeds

275 EUR