42. Oktoberveiling 2019

afgesloten | Veiling
348 Resultaten
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet
4000

1.300 EUR

Eiken Empire kast , 1820
4001
Eiken Empire kast , 1820

600 EUR

Louis Seize secretaire
4002
Louis Seize secretaire

1.800 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
4003
Startprijs 1.500 EUR
18e Eeuws kabinet met beslag
4004
18e Eeuws kabinet met beslag
Startprijs 1.500 EUR
Vergulde historisme spiegel
4005
Vergulde historisme spiegel

300 EUR

Commode ingelegd met ivoor
4006
Commode ingelegd met ivoor

3.100 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
4007
Startprijs 1.500 EUR
2x 19e Eeuwse Empire stoelen
4008
2x 19e Eeuwse Empire stoelen
Startprijs 800 EUR
Hollandse vitrinekast
4009
Hollandse vitrinekast

600 EUR

Hollandse porseleinkast
4010
Hollandse porseleinkast
Startprijs 1.000 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
4011
Startprijs 550 EUR
4012
Startprijs 550 EUR
Antiek wortelnoten damessecretaire
4013

275 EUR

Vitrinekast met brons
4014
Vitrinekast met brons

350 EUR

Hoek-vitrinekast
4015
Hoek-vitrinekast

300 EUR

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
4016
Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 1.700 EUR
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast
4017

450 EUR

Beschilderd tafelblad 'Ameland'
4018
Startprijs 450 EUR
Antiek Duits schrijfbureau, 1920
4019

400 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
4020
Startprijs 250 EUR
Porseleinkast met intarsia
4021
Porseleinkast met intarsia
Startprijs 800 EUR
Franse commode van rozenhout
4022
Franse commode van rozenhout
Startprijs 450 EUR
Frans kastje van rozenhout
4023
Frans kastje van rozenhout
Startprijs 500 EUR