42. Oktoberveiling 2019

Veiling vanaf vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3580 Resultaten
19e Eeuwse Russische beker
1
19e Eeuwse Russische beker
Startprijs 600 EUR
Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

2.850 EUR

Gouden Ebel horloge
3
Gouden Ebel horloge
Startprijs 750 EUR
Gouden slavenband met diamant
4
Gouden slavenband met diamant
Startprijs 700 EUR
Witgouden ring met diamanten
5
Witgouden ring met diamanten

1.400 EUR

Gouden armband met diamant en saffier
6
Startprijs 650 EUR
Brede gouden armband
7
Brede gouden armband
Startprijs 1.750 EUR
Gouden oorclips met diamant en parel
8

650 EUR

Gouden choker
9
Gouden choker
Startprijs 700 EUR
Gouden Chopard horloge
10
Gouden Chopard horloge
Startprijs 2.500 EUR
Gouden armband bolgourmet
11
Gouden armband bolgourmet
Startprijs 800 EUR
Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12

1.750 EUR

Zilveren koffieservies met dienblad
13
Startprijs 2.250 EUR
Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

450 EUR

Ingelegde schatulle met zilver
15

1.850 EUR

Zilveren dienblad
16
Zilveren dienblad

450 EUR

Zilveren klokje
17
Zilveren klokje

300 EUR

Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

1.150 EUR

Tafelstuk van kristal met zilver
19

240 EUR

Zilveren tuimelkan met brander
20
Startprijs 2.000 EUR
Zilveren broodmand
21
Zilveren broodmand

400 EUR

Karaf met zilver montuur
22
Karaf met zilver montuur
Startprijs 200 EUR
Zilveren dienblad
23
Zilveren dienblad

325 EUR

Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

1.100 EUR