42. Oktoberveiling 2019

afgesloten | Veiling
198 Resultaten
Zeldzame Lectura pendule
3500
Zeldzame Lectura pendule

3.000 EUR

Bouilleklok + console, 19e eeuw
3501
Startprijs 2.500 EUR
Staande Friese klok
3502
Staande Friese klok

2.500 EUR

Staande Friese klok
3503
Staande Friese klok

1.900 EUR

Kapitale pendule met dolfijnen, 1860
3504
Startprijs 800 EUR
18e Eeuwse Zaanse klok
3505
18e Eeuwse Zaanse klok
Startprijs 3.000 EUR
Vuurvergulde officiersklok
3506
Vuurvergulde officiersklok
Startprijs 900 EUR
Vergulde lyra pendule
3507
Vergulde lyra pendule
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse Pieter Klock staande klok
3508
Startprijs 2.000 EUR
Franse skeletklok onder stolp
3509
Franse skeletklok onder stolp
Startprijs 350 EUR
Frans porseleinen klokje
3510
Frans porseleinen klokje

145 EUR

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok
3511
Startprijs 1.000 EUR
Franse porseleinen pendule
3512
Franse porseleinen pendule
Startprijs 350 EUR
Albasten pendule met schommel
3513
Albasten pendule met schommel

400 EUR

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
3514

700 EUR

3515
Startprijs 950 EUR
Directoire pendule
3516
Directoire pendule
Startprijs 500 EUR
Antieke pendule
3517
Antieke pendule
Startprijs 200 EUR
Antieke Franse boulle klok, 1900
3518
Startprijs 625 EUR
Franse pendule met Wedgwood plaquettes
3519

550 EUR

18e Eeuwse Franse boulle klok
3520
18e Eeuwse Franse boulle klok
Startprijs 700 EUR
Lyra pendule met marmer
3521
Lyra pendule met marmer

400 EUR

Empire pendule met marmer
3522
Empire pendule met marmer
Startprijs 450 EUR
Antiek Franse wekkerklok. 1900
3523

90 EUR