42. Oktoberveiling 2019

afgesloten | Veiling
156 Resultaten
Kapitaal Frans bronzen beeld
5000
Kapitaal Frans bronzen beeld

2.200 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur
5001
Antiek Chinees bronzen figuur
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen figuur, Man met zwaard
5002
Startprijs 1.500 EUR
Bronzen beeld van Jan te Wierik
5003

2.200 EUR

Beeld, R. Clark
5004
Beeld, R. Clark
Startprijs 2.800 EUR
Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
5005
Startprijs 950 EUR
18e Eeuws houten beeld
5006
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 500 EUR
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
5007

1.600 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige
5008

750 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
5009
Startprijs 300 EUR
5010

450 EUR

18e Eeuws houtgestoken figuur
5011
18e Eeuws houtgestoken figuur

300 EUR

2x Houten Barok putti
5012
2x Houten Barok putti
Startprijs 300 EUR
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
5013
Startprijs 250 EUR
Antieke marmeren vrouwen buste
5014

250 EUR

Marmeren buste, G. Bessi
5015
Marmeren buste, G. Bessi

375 EUR

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
5016
Startprijs 600 EUR
Oude/antieke Chinese boeddha
5017
Oude/antieke Chinese boeddha
Startprijs 450 EUR
2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren
5018
Startprijs 450 EUR
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
5019
Startprijs 450 EUR
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides
5020

700 EUR

Antieke bronzen asbak
5021
Antieke bronzen asbak

100 EUR

Chinees bronzen figuur
5022
Chinees bronzen figuur
Startprijs 200 EUR
2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje
5023
Startprijs 300 EUR