Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broche met koraal
Startprijs 30 EUR

Zilveren broche, 925/000, staafmodel met getorste bewerking en bekroond met aan de einden een bloedkoraal, ø7 mm. Lengte 55mm. ca 4,8 gram. In goede staat

3 Zilveren klemarmbanden
Startprijs 100 EUR

Lot met 3 zilveren armbanden, 925/000, 3 klembanden, waarvan 2 gladde modellen en een brede bewerking. ca 101,6 gram. Breedte 19-28 mm. In goede staat

Zilveren choker en ring met agaat
Startprijs 50 EUR

Zilveren choker en ring, 925/000, met agaat. Choker en ring met slag met daartussen een ovale steen. ø 56. 45 cm. Totaal ca 15,3 gram. In goede staat.

3 Colliers met barnsteen
Resultaat: 65 EUR

Drie colliers van barnsteen, een collier met ruwe kralen eb twee colliers met getrommelde kralen. 45-65-80cm totaal ca 120 gram. In goede staat

Lot met barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Lot barnsteen, met 4 hangers, een broche en ring met zilver. Totaal ca 34,3 gram.

Zilveren hanghorloge
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanghorloge, 835/000, met een bewerkte rand met krullen. Mechanisch, Ancre. 30x50mm. Werkend. In goede staat.

Gouden ring
Startprijs 125 EUR

Geelgouden ring, 750/000, gemaakt uit panteraschakels en in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen saffier. ø ca 62, ca 3,2 gram. In goede staat

Gouden oorclips
Startprijs 125 EUR

Gouden oorstekers, 585/000, Oorringen met drie kleuren goud en bezet met per oorsteker 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,06 ct. Voorzien van een clipsluiting lengte 16 mm. totaal ca 3,5 gram....

Gouden armband met rood roze stenen.
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat

Gouden amethist ring
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een amethist. Ring in Art Deco stijl met een ovaal trapgeslepen amethist, 20x10mm. ø 53, ca 8,2 gram. In goede staat

Gouden diamant oorstekers
Startprijs 225 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitairoorstekers met een 6 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20ct, P. In goede staat

Zilveren manchetknopen
Startprijs 25 EUR

Zilveren manchetknopen, 835/000, rechthoekig model met vergulde geslepen details. 18x18mm. totaal ca 15,8 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen, Henkel & Grossé
Startprijs 175 EUR

Geelgouden sierlijke oorknoppen, 585/000, in een hartvorm bezet met 2 briljant geslepen diamanten. Henkel & Grossé. Grootte 12x12mm. ca 4,9 gram. In zeer goede staat

Lot met 3 zilveren bedels
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 zilveren bedels, een zilver vergulde hanger in de vorm van een panter voorzien van steentjes in de ogen en halsband, 34x47mm, een adelaar en een leeuw. totaal ca 32,3 gram. In goede staat

Zilveren armband en hanger met turkoois
Startprijs 50 EUR

Zilveren hanger en armband met turkoois. Klemband met floraal decor bezet met een ovaal cabouchon geslepen turkoois, en een hanger in de vorm van een kop met turkoois ogen. Diverse gehaltes. ca 33,3 g...

Zilver vergulde collier met hanger
Resultaat: 60 EUR

Zilver verguld collier met hanger, 835/000. Venetiaans collier met daaraan een rechthoekige hanger bezet met een smaragd geslepen tourmalijn. Grootte hanger 20x44 mm. 40 cm.

Zilveren broche met groene steen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren broche, 800/000, met groene steen. Markiesvormige broche met bewerking voorzien van een ovale groene steen. 58x38mm. ca 9,4 gram. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Startprijs 75 EUR

Lot zilveren sieraden met 5 colliers en hangers, oorhangers en hanger met agaat. ca 75 gram. In goede staat

Gouden broche, bloedkoraal
Startprijs 125 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Staafbroche met in het midden een ovale zetkast met gekrulde versiering, bezet met een ovaal bloedkoraal cabouchon. lengte 56 mm. ca 4,5 gram. In goede sta...

Armband met jade
Startprijs 25 EUR

Rinkelband gemaakt uit jade. ø 9 mm, Grootte ca ø 60mm. In goede staat

Groot lot zilveren ringen
Startprijs 250 EUR

Groot lot met 15 zilveren ringen met verschillende stenen en bewerkingen. In goede staat.

Zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Zilveren cocktailring, 925/000, bezet met gekleurde stenen. breedte 25 mm. ø 63 ca 14,8 gram. Als nieuw

Spillegang horloge, schildpad
Resultaat: 285 EUR

Bijzonder spillegang zakhorloge in beschermkast gemaakt uit schildpad. ø 50mm. Voorzien van witte wijzerplaat met zwarte cijfers. Uurwerk getekend: J. Perins, London. Gerestaureerd aan de kast, divers...

Doxa spoorweg horloge
Resultaat: 100 EUR

Groot stalen spoorweghorloge, Doxa, met een witte wijzerplaat versierd met gekleurde emaille details. Getekend aan de binnenzijde met Medaille d'or Milan 1906, DOXA Hors Concours, Liege 1905. ø 70 mm....