Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper
Resultaat: 180 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met stoomsleper. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Startprijs 200 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel
Resultaat: 50 EUR

A. Luycx. 1922. Belgische School. Boerderij met Maria prieel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel
Startprijs 30 EUR

Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

K. Bender, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 100 EUR

K. Bender. Tweede helft 20e eeuw. Hollands ijsgezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.

Monogram W.D.L., Hollandse vissersboot met vissers
Startprijs 600 EUR

Monogram W.D.L. 1879. Hollandse vissersboot met vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Resultaat: 60 EUR

Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollandse ijspret
Resultaat: 85 EUR

H. Balman. 20e Eeuw. Hollandse ijspret in de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam
Resultaat: 80 EUR

George Jan Dispo. 1922 - 1973. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs
Resultaat: 145 EUR

S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Resultaat: 40 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startprijs 30 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

C.A. Spann, Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

C.A. Spann. 1944. Hollands romantisch stadsgezicht met figuren. In de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Bomschuiten en figuren op strand
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Startprijs 30 EUR

Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

J.J. Voskuil, Hollands zomers landschap
Startprijs 200 EUR

J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.

A.S.G.Steinhage, Clowns
Startprijs 60 EUR

A.S.G. Steinhage. Oldenzaal B.K.R. Clowns. Batiktechniek op zijde. Prijs: Hfl. 3.420,=. Afmeting: H 63 x B 32 cm. In goede staat.

J.C. van der Heyden, Poldergezicht met koeien
Startprijs 200 EUR

J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Resultaat: 250 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 450 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollands strandgezicht
Resultaat: 160 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

B. Leemker, Haven Volendam
Startprijs 290 EUR

Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.