Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde Frans porseleinen bloempot met onderschotel. Met decor van landschap met herder, herderin en vee. Blindmerk P. Afmeting: 23 x 23,8 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen klapmuts kom met zes tekens bodemmerk, Geisha's en zotje., is professioneel gerestaureerd. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Chip tuit en deksel. Afmeting: 10 x 10 x 14 cm ø. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.
Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Losse handen. Craquele. Twee chips. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Met draken decor (2x) en druivenranken decor (2x) + eekhoorns in geel. Twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 7,2 cm ø / 4,8 x 7,1 cm ø. In redelijk/goede...
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met karperdecor. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Landschappen. Eén octagonaal. Eén lichte randschades. Minimale chips. Afmeting: 22,5 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.