Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Chinese Familie Rose borden
Startprijs 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Lowestoft decor. Bestaande uit: Groot bord, haarlijn. Drie diepe borden, haarlijn. Afmeting: ø 12,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloesemtak en tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 9,8 cm. In goede staat.

Japanse Kutani vaas, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani vaas met prachtig figuren in landschap decor rondom. Met bodemmerk. Top van deksel af. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.

Grote oude Chinese Familie Rose sierschotel
Startprijs 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met coulissen, landschappen, paradijsvogel decor. Afmeting: 6,3 x 35,5 ø cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

6x Divers oud/antiek porselein
Startprijs 70 EUR

Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, ...

Lot spekstenen beeldjes
Resultaat: 1.300 EUR

Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Goebel beeld, Flamingo's
Startprijs 80 EUR

Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke figuren
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...

Oud Rosenthal figuur
Startprijs 80 EUR

Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

2x Gerold porseleinen lampenvoeten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse Gerold porseleinen lampenvoeten met dansende kinderen. 50er - 60er Jaren. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Gerold figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er - 60er Jaren. Eén maal vrouw met druiven. Eén maal dansende meisjes. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Gerold figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er Jaren. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

2x Porseleinen eenden
Resultaat: 60 EUR

Twee Hongaarse porseleinen eenden. 20e Eeuw. Hollo Haza met goud decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

Porseleinen fazant
Resultaat: 50 EUR

Grote Hongaarse porseleinen fazant met kaarsenhouder. Goud decor. 20e Eeuw. Hollo Haza. Afmeting: 25 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Groot Chinees fantasie figuur
Startprijs 100 EUR

Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Groot Chinees fantasie figuur
Startprijs 100 EUR

Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

2x Porseleinen groepen
Startprijs 60 EUR

Twee grote oude porseleinen figuren met paarden. Eén maal wit, nr.: 5194. Eén maal Neu Tettau, ploegende paarden, stukje oor af. Afmeting: 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duits porselein, Beeldjes + tegel
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Imari vaas + hocker
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.

6x Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Divers. Gecontourneerd. Onder andere met goudkarper en floraal decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari vazen, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met bamboe decor. Eén chip rand. Eén goed. Afmeting: 26 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari kraagvazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. Eén vaas lichte randschade. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.