Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met keizerlijk geel + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 37,3 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese celadon kom met groen craquele glazuur. Lotusbloem vorm. Afmeting: 7 x ø 17,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.