Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Flora plateel
Startprijs 60 EUR

Drie maal Hollands Flora Gouda plateel. 50er Jaren. Eén maal vaas, meeuwen, chip bodemrand. Eén maal plaquette kaketoe, goed. Eén maal plaquette paarden, goed. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijk/goede ...

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Jugendstil vaas, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

4x Hollands plateel
Startprijs 30 EUR

Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....

Lot antiek goudsteen (4x)
Startprijs 50 EUR

Lot antiek goudsteen keramiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kop en schotels + roomkan. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese rolvaas
Startprijs 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen rolvaas met landschap, figuren, waterval en rots decor. Afmeting: 47,5 x ø 15 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chips. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Eén maal 18e eeuws, groot, landschap, haarlijn. Eén maal rotspartij met vogel/vlinder decor, goed. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal Familie Verte kom met vogel, hert en bodemmerk, haarlijn + chip. Eén maal kop en schotel met floraal decor, gecontourneerd, chip. 18e - 19e Eeuw. Afmeting:...

9x Oud/antiek Chinees porselein (divers)
Resultaat: 60 EUR

Negen maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas, kapot. Vijf 19e eeuwse capucijner kopjes, drie kopjes minimale chip. Grote kom met wijsheer + tekst, scherf gelijmd. Twee diepe bord...

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bonte gemberpot met vogel/floraal decor. Bonte vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Oude blauwe Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 25 x ø 16 cm. In goede staat.

Oude Chinese pijpvaas
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 850 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese celadon kom
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke Chinese celadon kom. Afmeting: 8 x ø 18,3 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese celadon kommen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

6x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden beschadigd. Vier borden randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude Delftse koeien
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Delftse Fayence polychrome koeien. Gemerkt A.P.K. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws vier-delig Delfts Fayence kaststel met adelijke figuren in tuin decor. Gemerkt met drie eikels. Beschadigingen. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel
Resultaat: 220 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.