Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Lot antiek goudsteen keramiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kop en schotels + roomkan. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chips. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Eén maal 18e eeuws, groot, landschap, haarlijn. Eén maal rotspartij met vogel/vlinder decor, goed. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bonte gemberpot met vogel/floraal decor. Bonte vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 25 x ø 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese celadon kom. Afmeting: 8 x ø 18,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws vier-delig Delfts Fayence kaststel met adelijke figuren in tuin decor. Gemerkt met drie eikels. Beschadigingen. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.