Antiek zes-delig gietijzeren met messing haardstel. Circa 1900. Afmeting: 68 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.
Groot antiek mahoniehouten scheepsstuurwiel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 102 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek gietijzeren grafmonument. Barok. Circa 1800. Originele beschildering, met engel en medaillon. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.
Zeldzame Duitse ijzeren weegschaal met dubbelzijdige wijzerplaat. Duplex Wage. Circa 1880. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Vijf maal divers antiek messing/brons. Bestaande uit: Bronzen inktpot, ring met gravures, bronzen voorwerp met dolfijnen, bronzen gesp (oudheid), messing kom. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal oud Aziatika. Bestaande uit: Vier figuratieve lavastenen lakstempels. Eén Indonesische weegschaal met olifanten decor. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Aziatische messing dansende figuur + tafelbel. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Oude Japanse uit been gesneden inro met poezen voorstelling en bamboe. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese benen gordelknopen met figuren uitgesneden. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Oosters bewerkt brons. Bestaande uit: Twee koehoorn versieringen. Eén koe-pin. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse benen snuffbottles met schroefsluiting. Eén maal naakte vrouw. Eén maal kikker op aubergine. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Antiek Oosters ivoren figuur op hoornen basement. Halfnaakte danseressen. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zes oude Japanse uit been gesneden netsuke's met signaturen. Onder andere: Europeaan, boeddha en dieren etc. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.
Oosterse coquillanoot met mandje, bewerkt en opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 -8 cm. In goede staat.
Oosterse coquillanoot met mandje, bewerkt en opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antieke schildpad lepeldoos met kerk in landschap afbeelding. Circa 1900. Afmeting: 4 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.