Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beeld, hond 5024
Beeld, hond

Resultaat:

80 EUR

Beeld met ivoor, monnik 5025
Beeld met ivoor, monnik
Startprijs 280 EUR
Marmeren/Albast figuur 5026
Marmeren/Albast figuur
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Paard, naar Dali 5027
Paard, naar Dali

Resultaat:

80 EUR

Boedha 5028
Boedha
Startprijs 60 EUR
Bronzen Chinees 5029
Bronzen Chinees
Startprijs 250 EUR
Bronzen jongenshoofd 5030
Bronzen jongenshoofd
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld 5031
Bronzen beeld
Startprijs 300 EUR
Bronzen dame in bad 5032
Bronzen dame in bad
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2 Bronzen engelen 5033
2 Bronzen engelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Buste modern 5034
Buste modern

Resultaat:

100 EUR

Jongleur met hondje 5035
Jongleur met hondje
Startprijs 110 EUR
Beeld, vrouw 5036
Beeld, vrouw
Startprijs 120 EUR
Beeld, 2 geliefden 5037
Beeld, 2 geliefden
Startprijs 1.600 EUR
Bronzen plaquette 5038
Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR
Spekstenen hoofd 5039
Spekstenen hoofd
Startprijs 100 EUR
Spekstenen buste 5040
Spekstenen buste
Startprijs 70 EUR
Bronzen dikke dame 5041
Bronzen dikke dame
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeldje, haan 5042
Bronzen beeldje, haan
Startprijs 150 EUR
Groot samac beeld 5043
Groot samac beeld
Startprijs 300 EUR
Mariabeeld, 17e eeuw 5044
Mariabeeld, 17e eeuw
Startprijs 220 EUR
Verkocht
2 Bronzen boedha-hoofden 5045
2 Bronzen boedha-hoofden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur 5046
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen vrouwelijk naakt 5047
Bronzen vrouwelijk naakt

Resultaat:

160 EUR