Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Album Hengelo 2600
Album Hengelo

Resultaat:

200 EUR

Album Enschede 2601
Album Enschede
Startprijs 150 EUR
Bak ansichtkaarten 2602
Bak ansichtkaarten
Startprijs 60 EUR
Boek postkaarten 2603
Boek postkaarten
Startprijs 75 EUR
Album ansichtkaarten 2604
Album ansichtkaarten
Startprijs 30 EUR
Album USA 2605
Album USA
Startprijs 200 EUR
Album Divers NL 2606
Album Divers NL
Startprijs 60 EUR
Album Zweden 2607
Album Zweden
Startprijs 200 EUR
6 Postzegelalbums 2608
6 Postzegelalbums
Startprijs 40 EUR
Album Finland 2609
Album Finland
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Album Hengelo 2610
Album Hengelo

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Album Hengelo, Tuindorp 2611
Album Hengelo, Tuindorp

Resultaat:

60 EUR

Album Engeland 2612
Album Engeland
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Album divers NL 2613
Album divers NL

Resultaat:

35 EUR

Album Azië 2614
Album Azië
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Album divers NL 2615
Album divers NL

Resultaat:

35 EUR

Album divers, vliegtuigen 2616
Album divers, vliegtuigen
Startprijs 25 EUR
Album Afrika 2617
Album Afrika
Startprijs 120 EUR
Kavel ansichtkaarten 2618
Kavel ansichtkaarten
Startprijs 60 EUR
Album DDR 2619
Album DDR
Startprijs 160 EUR
Album Canada 2620
Album Canada
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Nederland, postfris 2621
Nederland, postfris

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Collectie Duitsland 2622
Collectie Duitsland

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Verzameling kaarten NL 2623
Verzameling kaarten NL

Resultaat:

40 EUR