Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Perzisch kleed 4500
Perzisch kleed

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote Pers, kop & schotels 4501
Grote Pers, kop & schotels

Resultaat:

375 EUR

Kleed 4502
Kleed
Startprijs 15 EUR
Perzisch tapijt 4503
Perzisch tapijt
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Groot Perzisch kleed 4504
Groot Perzisch kleed

Resultaat:

70 EUR

Pers, rode ondergrond 4505
Pers, rode ondergrond
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Perzische loper 4506
Perzische loper

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4507
Perzisch kleed

Resultaat:

70 EUR

Kleed 4508
Kleed
Startprijs 20 EUR
Chinees kleed 4509
Chinees kleed
Startprijs 50 EUR
Kleed 4510
Kleed
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Perzisch kleed 4511
Perzisch kleed

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4512
Perzisch kleed

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Loper, 19e eeuw 4513
Loper, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Oud kleed 4514
Oud kleed
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Perzisch kleed 4515
Perzisch kleed

Resultaat:

80 EUR

Kleed 4516
Kleed
Startprijs 20 EUR
Tapijt 4517
Tapijt
Startprijs 50 EUR
Tapijt 4518
Tapijt
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Perzische loper 4519
Perzische loper

Resultaat:

30 EUR

2 Perzische kleden 4520
2 Perzische kleden
Startprijs 35 EUR
2 Lopers 4521
2 Lopers
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kleed 4522
Kleed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Loper 4523
Loper

Resultaat:

30 EUR