Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Altaar 2000
Altaar

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Kastje met herten 2001
Kastje met herten

Resultaat:

600 EUR

2 Empire kandelaren 2002
2 Empire kandelaren
Startprijs 2.700 EUR
3 Wandlusters 2003
3 Wandlusters
Startprijs 550 EUR
Hanglamp, bronzen engel 2004
Hanglamp, bronzen engel
Startprijs 500 EUR
Fotolijst Louis Seize 2005
Fotolijst Louis Seize
Startprijs 400 EUR
Verkocht
IJzeren fornuis 2006
IJzeren fornuis

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Dekseldoos, Alexander de Grote 2007
Dekseldoos, Alexander de Grote

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Barometer 2008
Barometer

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Marmeren schatulle 2009
Marmeren schatulle

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hanglamp 2010
Hanglamp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ingelegd theekistje 2011
Ingelegd theekistje

Resultaat:

250 EUR

Geelkoperen sluitgewicht 2012
Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 500 EUR
Geelkoperen sluitgewicht 2013
Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schildpad doosje + lepels 2014
Schildpad doosje + lepels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zak kroonluchter 2015
Zak kroonluchter

Resultaat:

110 EUR

2 Plaquettes 2016
2 Plaquettes
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Sierkistje 2017
Sierkistje

Resultaat:

200 EUR

Slot 2018
Slot
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Groot slot 2019
Groot slot

Resultaat:

125 EUR

2 Bronzen kaarskandelaars 2020
2 Bronzen kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR
Verkocht
IJzeren geldkist 2021
IJzeren geldkist

Resultaat:

100 EUR

Grote siervaas 2022
Grote siervaas
Startprijs 140 EUR
2 Tafelstukken 2023
2 Tafelstukken
Startprijs 100 EUR