Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden 10G 2700
Gouden 10G
Startprijs 150 EUR
5 Zilv. munten, China 2701
5 Zilv. munten, China
Startprijs 225 EUR
Zilveren Duitse penning 2702
Zilveren Duitse penning
Startprijs 190 EUR
Gouden dukaat 1809 2703
Gouden dukaat 1809
Startprijs 350 EUR
Zilveren Philipsdaalder 1557 2704
Zilveren Philipsdaalder 1557
Startprijs 200 EUR
3 Zilveren munten 2705
3 Zilveren munten
Startprijs 65 EUR
Verkocht
2 Munten, 17e eeuw 2706
2 Munten, 17e eeuw

Resultaat:

50 EUR

14 Zilveren munten 2707
14 Zilveren munten
Startprijs 125 EUR
Bijzondere muntenweger 2708
Bijzondere muntenweger
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gouden 10G 2709
Gouden 10G

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Doosje penningen + plaquette 2710
Doosje penningen + plaquette

Resultaat:

35 EUR

6 Zilveren dubbeltjes 2711
6 Zilveren dubbeltjes
Startprijs 120 EUR
Verkocht
10 Zilveren munten 2712
10 Zilveren munten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Betaalmiddel Afrika 2713
Betaalmiddel Afrika

Resultaat:

25 EUR

Kavel diverse munten 2714
Kavel diverse munten
Startprijs 20 EUR
6 Chinese munten 2715
6 Chinese munten
Startprijs 20 EUR
Verkocht
4 Penningen 2716
4 Penningen

Resultaat:

20 EUR

18 Zilveren munten 2717
18 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Diverse munten 2718
Diverse munten

Resultaat:

25 EUR

Zilveren generaliteitsgulden 2719
Zilveren generaliteitsgulden
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Diverse munten en penningen 2720
Diverse munten en penningen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 Zilveren munten 2721
7 Zilveren munten

Resultaat:

50 EUR

8 Romeinse munten 2722
8 Romeinse munten
Startprijs 50 EUR
10 Romeinse munten 2723
10 Romeinse munten
Startprijs 65 EUR