Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kind aan water met mand 5120
Kind aan water met mand
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Beeld, zuster 5121
Beeld, zuster

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Koperen reliëf 5122
Koperen reliëf

Resultaat:

25 EUR

3 Houten beelden 5123
3 Houten beelden
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Houten beelden 5124
2 Houten beelden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Weens bronsje 5125
Weens bronsje

Resultaat:

25 EUR

Buste, E. Patris 5126
Buste, E. Patris
Startprijs 15 EUR
Afrikaans masker 5127
Afrikaans masker
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Art Deco vrouw, 5128
Art Deco vrouw,

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen groepje, vogelnest 5129
Bronzen groepje, vogelnest

Resultaat:

260 EUR

Bronzen man met pijp 5130
Bronzen man met pijp
Startprijs 60 EUR
Art Deco figuur, 2 vogels 5131
Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 25 EUR
Afrikaans beeld 5132
Afrikaans beeld
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Houten beeld 5133
Houten beeld

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronsje, 3 schaatsers 5134
Bronsje, 3 schaatsers

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Borstbeeld, dame met helm 5135
Borstbeeld, dame met helm

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette 5136
Bronzen plaquette

Resultaat:

40 EUR

Houten beeld 5137
Houten beeld
Startprijs 35 EUR
Beeld, ridder 5138
Beeld, ridder
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Art Deco beeld 5139
Art Deco beeld

Resultaat:

330 EUR

Bronzen valk 5140
Bronzen valk
Startprijs 140 EUR
Vergulde Quan Yin 5141
Vergulde Quan Yin
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Jugendstil glazen schaaltje 5565
Jugendstil glazen schaaltje

Resultaat:

140 EUR