Oude bronzen zeemeermin op steen 20e eeuw 12x11x9cm. Cond.: G
Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R
Twee oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 61-70cm.
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 2e helft 20e eeuw 17-21cm. Cond.: G