Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Luik Jan te Wierik
Startprijs 6.000 EUR

Zeldzaam drieluik Jan te Wierik , acryl op paneel, fantasiefiguren 120x50cm. Cond.: G

Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR

L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G

Schilderij, "Gypsy"
Startprijs 2.000 EUR

Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G

Schilderij, Pixis
Startprijs 1.800 EUR

Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Schilderij, G. de Laportille
Resultaat: 2.000 EUR

Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G

Schilderij, "Bagdad maid"
Startprijs 1.500 EUR

Muhammed Machluom (Irak), olieverf op linnen, "Bagdad Maid" 121x79cm. Cond.: G

Schilderij, Engelbert L'Hoëst
Startprijs 1.500 EUR

Engelbert L. Hoest (1919 - 2008), gouache op papier, landschap 48x64cm. Cond.: G

Schilderij, tapijtmakers
Startprijs 1.500 EUR

Tariq Alfayar (Irak), olieverf op linnen, tapijtverkoper 100x150cm. Cond.: G

Aquarel, Mesdag
Startprijs 1.500 EUR

Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G

Schilderij, J. Wagner
Startprijs 1.300 EUR

J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G

Koekoek, zeegezicht
Startprijs 1.250 EUR

Hermanus Koekkoef 1861 (Middelbrug 1815 - 1882 Haarlen), olieverf op linnen, schepen en figuren op ruwe zee (overschilderingen, beschadigingen) 61x31cm. Cond.: M

Pendant N.M. Condy
Startprijs 1.200 EUR

Twee werken, toegeschreven aan Nicholas Condy (1793-1857) (Engelse School), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x23cm. (per stuk) Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 1995, acryl op papier, fantasiefiguren 65x81cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G

Schilderij, Laith Alkhalidi
Startprijs 1.000 EUR

Laith Alkhalidi (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met vele figuren "At the Well" 101x79cm. Cond.: G

Schilderij, Geldwisselaars
Startprijs 1.000 EUR

Laith Alkhalidr (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met geldwisselaars 101x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G

Schilderij, tapijtverkoper
Startprijs 1.000 EUR

Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Johan Dijkstra, Frankrijk
Startprijs 800 EUR

Jan Altink (Groningen 1885 - ), aquarel op papier, landschap Frankrijk 39x29cm.

Schilderij, W. Heincke
Startprijs 800 EUR

Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G

Mavinga, olifanten
Startprijs 800 EUR

Mavinga Ma Nkondo ( Afrikaanse School 1937 - ), olieverf op linnen, olifanten in landschap 60x90cm. Cond.: G