Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR

Grote 18e eeuwse Boulle console pendule met schildpad "Brisset a Paris" met vuurvergulde bronzen applicaties. Wijzerplaat en uurwerk gesigneerd "Brisset a Paris". Halfuurslag. In goede originele staat...

Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.750 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

Pendule met adelaar
Startprijs 2.100 EUR

Schitterende grote Franse pendule ca. 1850 vuurverguld (vergulding) brons met marmer. Voorstellend een engel met toorts, putti en stervende adelaar. bevat 8-daags gesigneerd Frans uurwerk met veerslin...

Klokkenstel met figuren
Startprijs 1.850 EUR

Frans pendulestel ca. 1850 (brons verguld), tweekleurig met marmer. Kandelaren gesigneerd Leon Bureau. Bevat putti en bloemenkelken als kaarskandelaars. Pendule voorstellend een vrouw met putti, plaqu...

Jachtklok, Schwarzwald
Resultaat: 2.000 EUR

Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...

Vuurvergulde zuilenpendule
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...

Boulle klok met console
Startprijs 1.400 EUR

Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbelebel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15c...

Twentse staartklok
Resultaat: 1.150 EUR

Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.

Tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Weense tafelklok (Stockuhr) 18e eeuw met prachtig uurwerk. Brons met repeteerslag, kwartierslag (dubbele bel). Gegraveerde originele wijzerplaat, uurwerk ,achterplaat. Originele beschilderde kast en ...

Schwartzwald klok
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden Schwartzwald pendule met als voorstelling een condor met wolf, skelet en vogelnest op rotsen. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 53x65x25cm. Cond>: G

Pendule met putti
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen Franse pendule met putti en tortelduiven, gesigneerd Planchon op wijzerplaat en uurwerk. Achtdaags uurwerk mer halfuurslag ca. 1850 in zeer goede staat 34x27x18cm.

Tafelklok, bronzen figuren
Startprijs 1.000 EUR

Grote Historisme tafelklok ca. 1880 met zware bronzen armaturen. 8-Daags uurwerk en halfuurslag, eikenhouten kast. Geheel in goede staat 57x18x23cm.

Boullle klokje
Resultaat: 900 EUR

Franse Boulle pendule met rood schildpad ca. 1850, gesigneerd H. Luppens Paris. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag (bronzen ornamentuur). In zeer goede originele staat 32x19x12cm.

Klok, dubbel face
Startprijs 800 EUR

Oude Engelse messing Sneck tafelklok onder stolp met tweezijdige wijzerplaten 1e helft 20e eeuw met ketting uurwerk in goede staat 36xø22cm.

Vuurvergulde klok
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...

Wit marmeren pendule
Startprijs 650 EUR

Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.

Engelse staande klok
Startprijs 600 EUR

Engelse staande klok 19e eeuw met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk, seconden- en dagaanduiding (slingergaffel is afgebroken). Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie eikenhouten kast (mah...

Engelse staande klok
Resultaat: 600 EUR

Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...

Staande hoekklok
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...

Staande Westminster klok
Startprijs 500 EUR

Oude Westminster staande klok met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven 20e eeuw met mooi snijwerk en harpslinger. Hermle uurwerk in zeer goede staat (geen beschadigingen) 187x70x35cm.

Pendule, edelman
Startprijs 500 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1860 met bronzen edelman op stoel en boekentafel. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 56x42x20cm.

Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

Engelse staande klok met 8-daags uurwerk en mooie mahoniehout fineer kast. Geheel in goede staat. Prachtige beschilderde wijzerplaat (seconden- en dagaanduiding), J.H. Maughan Cateshead 234x53x23cm.

Haan comtoise
Resultaat: 450 EUR

Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...

Pendule met 2 putti
Startprijs 450 EUR

Franse figurenpendule ca. 1870, voorstellend 2 putti die een klok dragen (compositie metaal). Bevat 8-daags Frans uurwerk, gesigneerd Samuel Marti 37x23x13cm. Cond.: G