Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hoge blauwe vaas
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

Meissen beeldengroep
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat

Penselenpot
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenpot 18e eeuw Kang Xi met decor van figuren op rosten. In zeer goede staat 15,5xø19,5cm.

Kang Xi schaal
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G

9 Schotels, Queng Long
Startprijs 600 EUR

Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...

Kang Xi trekpotje
Resultaat: 3.300 EUR

Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G

2 Capodimonte vazen
Startprijs 580 EUR

Twee Fayence pronkkannen ca. 1880 (Historisme), vermoedelijk Italië. Handbeschilderd met ramskoppen, figuren en monsters. Minimale glazuurschade 51xø20cm. Cond.: G

2 Vierkante vazen
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G

6 Schotels, Kang Xi
Startprijs 500 EUR

Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.

Blauw/witte kom, Ming stijl
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G

2 Kang Xi schotels
Resultaat: 1.600 EUR

Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....

Pendant, tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Twee 19e eeuwse 6-delige tegeltableau's: 1x boerin met koe en 1x boer met paard 27x40cm. (beschadigd) Cond.: R

7 Chinese borden
Startprijs 450 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R

Grote baardmankruik
Startprijs 450 EUR

Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.

Hermes servies
Startprijs 400 EUR

Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 800 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met Chinese dansende familie bij een huis, verso gesigneerd. Tevens decor op achterkant, minimale randschade ø21,3cm. Cond.: G

2 Chin dekselvazen
Startprijs 350 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met sslamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G

Fam Rose, schaal + schotel
Startprijs 350 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

Plaquette Fam Rose
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G

Chinese dekselvaas
Startprijs 300 EUR

Grote porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en Chinese tekens, minimale chips 45xø26cm. Cond.: R-G

4 Borden, Qulong
Startprijs 300 EUR

Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R