Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hoge blauwe vaas 6009
Hoge blauwe vaas

Resultaat:

1.600 EUR

Meissen beeldengroep 6230
Meissen beeldengroep
Startprijs 1.250 EUR
Penselenpot 6032
Penselenpot
Startprijs 1.000 EUR
Kang Xi schaal 6417
Kang Xi schaal
Startprijs 800 EUR
9 Schotels, Queng Long 6048
9 Schotels, Queng Long
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Kang Xi trekpotje 6033
Kang Xi trekpotje

Resultaat:

3.300 EUR

2 Capodimonte vazen 6268
2 Capodimonte vazen
Startprijs 580 EUR
Verkocht
2 Vierkante vazen 6398
2 Vierkante vazen

Resultaat:

650 EUR

6 Schotels, Kang Xi 6263
6 Schotels, Kang Xi
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Blauw/witte kom, Ming stijl 6191
Blauw/witte kom, Ming stijl

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Kang Xi schotels 6027
2 Kang Xi schotels

Resultaat:

1.600 EUR

Pendant, tegeltableau 6003
Pendant, tegeltableau
Startprijs 500 EUR
7 Chinese borden 6297
7 Chinese borden
Startprijs 450 EUR
Grote baardmankruik 6017
Grote baardmankruik
Startprijs 450 EUR
Hermes servies 6542
Hermes servies
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2 Chinese schotels 6037
2 Chinese schotels

Resultaat:

800 EUR

2 Chin dekselvazen 6038
2 Chin dekselvazen
Startprijs 350 EUR
Fam Rose, schaal + schotel 6036
Fam Rose, schaal + schotel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese kom, 19e eeuw 6022
Chinese kom, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2 Blauwe vazen 6478
2 Blauwe vazen

Resultaat:

300 EUR

Chinese vaas 6477
Chinese vaas
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Plaquette Fam Rose 6438
Plaquette Fam Rose

Resultaat:

300 EUR

Chinese dekselvaas 6401
Chinese dekselvaas
Startprijs 300 EUR
4 Borden, Qulong 6354
4 Borden, Qulong
Startprijs 300 EUR