Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring RG schakel model 327
Ring RG schakel model
Startprijs 2.900 EUR
Tennisarmband WG briljant 104
Tennisarmband WG briljant
Startprijs 1.500 EUR
Ring GG emaille amethist briljant 181
Ring GG emaille amethist briljant
Startprijs 1.495 EUR
Verkocht
Koningscollier GG 379
Koningscollier GG

Resultaat:

1.200 EUR

Ring GG fantasie breed diamant 329
Ring GG fantasie breed diamant
Startprijs 1.200 EUR
Rijring WG 5 carree briljanten 106
Rijring WG 5 carree briljanten
Startprijs 1.200 EUR
Armband WG briljanten 105
Armband WG briljanten
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Choker diamant 331
Choker diamant

Resultaat:

1.000 EUR

Ring WG jade en briljant 276
Ring WG jade en briljant
Startprijs 1.000 EUR
Armband GG met citrien 177
Armband GG met citrien
Startprijs 1.000 EUR
Horloge GG  met briljant 231
Horloge GG met briljant
Startprijs 900 EUR
Figarocollier GG 381
Figarocollier GG
Startprijs 850 EUR
Omega horloge, stalen band 334
Omega horloge, stalen band
Startprijs 850 EUR
Armband GG met diamant 76
Armband GG met diamant
Startprijs 850 EUR
Broche GG briljanten 176
Broche GG briljanten
Startprijs 790 EUR
Ring GG saffier briljant 632
Ring GG saffier briljant
Startprijs 575 EUR
Verkocht
Nefriet collier 5 rij 429
Nefriet collier 5 rij

Resultaat:

650 EUR

Ring WG briljant hoefijzer 336
Ring WG briljant hoefijzer
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Gouden Omega horloge 335
Gouden Omega horloge

Resultaat:

580 EUR

Granaat collier 5 rij 34
Granaat collier 5 rij
Startprijs 550 EUR
Collier lapis 3 rij 408
Collier lapis 3 rij
Startprijs 500 EUR
Collier Amethist 5 rij 183
Collier Amethist 5 rij
Startprijs 500 EUR
Collier parel en granaat 4 rij 30
Collier parel en granaat 4 rij
Startprijs 500 EUR
Zilv. horloge, 18e eeuw 226
Zilv. horloge, 18e eeuw
Startprijs 460 EUR